Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
wtorek, 14 sierpnia 2012
Piotr i Paweł

17-19 sierpnia br. zapraszmy na turniej w Poznaniu - Piotr i Paweł Media Cup Letnie Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie 2012. Impreza odbędzie się na obiekcie tenisowym - Park Tenisowy Olimpia, ul. Warmińska 1 (Lasek Golęciński).

Informacje:

Weryfikacja i losowanie: piątek godz. 10.30.
Sobota i niedziela: rozpoczęcie gier o godz. 10.00
- gry pojedyncze: Panie open, Panie 50+, Panowie: open, Panowie 35+, 45+, 55+, 65+
- gry podwójne Pań i Panów
- gry mieszane
- turnieje pocieszenia Pań i Panów

Każdy uczestnik ma prawo wystąpić w dwóch kategoriach.

Dla uczestników turnieju przygotowano puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

SYSTEM ROZGRYWEK:

Turniej jest rozgrywany systemem grupowym - każda grupa składa się z 3-4 uczestników. Mecze rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach w każdym secie. W przypadku remisu (1:1 w setach) jest rozgrywany supertiebreak do 10 punktów. Z każdej grupy do następnego etapu awansuje 2 najlepszych zawodników. Zostaną oni wpisani zgodnie z rozstawieniem do drabinki turniejowej i kolejne mecze będą rozgrywać systemem pucharowym.

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

W piątek i sobotę po zakończonych meczach (ok. godz. 20.00) zapraszamy wszystkich uczestników turnieju do udziału w imprezie integracyjnej przy grillu.
Podczas turnieju będzie można śledzić zmagania młodych profesjonalnych tenisistów, którzy będą rywalizować w Międzynarodowym Turnieju ITF do lat 18.