Menu główne
Handlowiec 02/2024
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
piątek, 05 lipca 2024
inf. prasowa

27 czerwca 2024 roku w Galerii Mazovia został otwarty nowy sklep Alpine Pro. Sklep o powierzchni 110 metrów kwadratowych będzie oferować szeroki wybór odzieży i obuwia outdoorowego oraz casualowego, a także odzieży narciarskiej, plecaków i innych akcesoriów dla osób ceniących aktywność na świeżym powietrzu.


 

 
czwartek, 04 lipca 2024
inf. prasowa

22 czerwca odbyła się 7. edycja Posnania Bike Parade. W tym roku odnotowano rekordową liczbę zapisów – blisko 1000, co czyni ją największą w historii tego  przedsięwzięcia.


 

 
środa, 03 lipca 2024
inf. prasowa

„Wrotkarnia pod ażurowym niebem” to kolejna edycja letniej atrakcji centrum handlowego Avenida dla wszystkich tych, którzy kochają jazdę na wrotach, albo chcą się jej nauczyć. Obecni na miejscu instruktorzy pomogą dzieciom i dorosłym bezpiecznie pojeździć na wrotkach oraz poprowadzą zawody dla uczestników. W ramach akcji zorganizowana zostanie również „Letnia szkółka wrotkarska” dla początkujących.


 

 
środa, 03 lipca 2024
Cushman & Wakefield

Sektor handlowy przetrwał okres trwałej presji, począwszy od rozwoju e-commerce i wzrostu znaczenia omnichannel, aż po przymusowe lockdowny w latach 2020-2021. Rynek wykazał się co prawda dużą elastycznością w dostosowaniu się do nowych warunków, jednak jak wskazuje raport „Retail Asset Optimisation for Tomorrow”[1] międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield, aktualnie ponownie musi mierzyć się z nowymi wyzwaniami wynikającymi z wysokiego poziomu inflacji, stóp procentowych oraz kosztów eksploatacyjnych. Do tego dochodzi konieczność zwiększania lojalności klientów w coraz bardziej konkurencyjnym środowisku, a także presja na realizację celów ESG. W tym kontekście, eksperci Cushman & Wakefield nakreślają kierunki w podejściu właścicieli do zarządzania swoimi aktywami, tak aby nie straciły one na aktualności i były przygotowane na czasy ożywienia gospodarki.

 
piątek, 28 czerwca 2024
inf. prasowa

Centrum Handlowe Focus Park w Rybniku, które powstało w samym sercu miasta w miejscu dawnego browaru postanowiło przypomnieć tradycje browarnicze Rybnika i historię miejsca, w którym funkcjonuje.


 

 
czwartek, 27 czerwca 2024
inf. prasowa

Zarządzana przez EPP Galeria Solna rozwija współpracę z najemcą z sektora mody. Ofertę inowrocławskiego centrum handlowego wzmocnił powiększony Sinsay, jedna z najprężniej rozwijających się marek Grupy LPP. W jej asortymencie, oprócz odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci, klienci znajdą również nowoczesne akcesoria do domu. Nowy salon zajmuje przestrzeń o powierzchni ponad 600 mkw.


 

 
środa, 26 czerwca 2024
pexels

Dane firmy technologicznej Proxi.cloud z pierwszych pięciu miesięcy br. pokazują, że ruch w centrach i galeriach handlowych zwiększył się w całym kraju o 9,5% rdr. Wzrosty widać aż w 13 województwach, a spadki – tylko w 3. Największy skok zanotowało łódzkie. Miejsce drugie ma mazowieckie, a trzecie – świętokrzyskie. Z kolei najbardziej straciło warmińsko-mazurskie, a za nim – podkarpackie i zachodniopomorskie. Ponadto raport wykazał, że od początku stycznia do końca maja br. liczba unikalnych klientów ww. obiektów wzrosła o 17,3% rdr. Na plusie jest 11 województw, a na minusie – 5. Tu najlepsze wyniki widać kolejno w woj. dolnośląskim, lubuskim i śląskim, a najgorsze – w podkarpackim, warmińsko-mazurskim i podlaskim.


 

 
czwartek, 20 czerwca 2024
inf. prasowa

Westfield Mokotów we współpracy z dzielnicą Mokotów zaprasza wszystkich mieszkańców Warszawy do udziału w wyjątkowych letnich wydarzeniach. Rozpoczną się one już 22 czerwca od akcji “Aktywnie na Mokotowie”, które dostarczy rozrywki i edukacji, a także pozwoli zadbać o bezpieczeństwo na drodze najmłodszych uczestników. Wydarzenie objął patronatem burmistrz dzielnicy Mokotów, Rafał Miastowski.


 

 
środa, 19 czerwca 2024
inf. prasowa

Skechers popularność w Polsce zyskał dzięki wysokiej jakości oraz wygodzie oferowanych produktów, głównie obuwia. Wśród fanów marki są klienci o różnych potrzebach i stylach życia. Sieć sukcesywnie rozszerza swoją obecność na polskim rynku, otwierając nowe placówki w kluczowych lokalizacjach handlowych. Tym razem marka postawiła na Manufakturę w Łodzi.


 
czwartek, 13 czerwca 2024
inf. prasowa

Blue City nie zwalnia tempa. Dwudniowy event własny z okazji Dnia Dziecka okazał się sukcesem i przyciągnął o przeszło 15 proc. więcej odwiedzających niż wyniosła średnia z ostatnich 52 tygodni. Jednocześnie centrum handlowe szykuje się do otwarć lokali nowych najemców i planuje kolejne eventy dla klientów.


 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 170