Menu główne
Handlowiec 07/2021
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
piątek, 19 sierpnia 2022
sklepy

- Jeszcze do niedawna za ulice handlowe uważano jedynie główne ciągi miejskie, jak np. ul. Nowy Świat czy ul. Marszałkowską w Warszawie. Pandemia to zmieniła. Zamknięte galerie handlowe oraz zmiana zachowań zakupowych Polaków przyczyniły się do rozkwitu ulic handlowych w osiedlach mieszkaniowych. Ten niesłabnący trend sprawia, że najemcy, także sieciowi, chętnie lokują działalność w parterach budynków mieszkaniowych. Równocześnie inwestycje w osiedlowe lokale użytkowe stały się atrakcyjnym sposobem na lokatę kapitału – podaje najnowszy raport firmy Colliers pt. „Ulice handlowe w warszawskich osiedlach mieszkaniowych”. Przeanalizowano w nim strukturę 40 ciągów handlowych w 14 dzielnicach Warszawy, o dynamicznie rozwijającym się budownictwie mieszkaniowym.


 
piątek, 19 sierpnia 2022
park

DOR Group zakończył budowę nowego parku handlowego w Częstochowie. Pierwsze sklepy w Aniołów Parku otworzą się w przyszłym tygodniu.


 

 
czwartek, 18 sierpnia 2022
lato z kulturą

Westfield Arkadia przedłuża kino letnie i na koniec sierpnia na terenach zielonych zaprezentuje film „Miasto 44” w reżyserii Jana Komasy. Do udziału w seansie zostali zaproszeni Powstańcy Warszawscy. Centrum handlowe włączyło się do obchodów 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego również 1 sierpnia podczas godziny „W” – w budynku i jego najbliższej okolicy odbył się happening muzyczno-teatralny.


 

 
środa, 17 sierpnia 2022
Atrium Plejada

Wakacje dobiegają końca, a to oznacza powrót do nauki. Przed dziećmi nowy rok szkolny pełen pracy i wyzwań związanych ze zdobywaniem wiedzy, ale również czas nawiązywania nowych przyjaźni i odnoszenia sukcesów szkolnych. Nieodłącznym elementem rozpoczęcia roku szkolnego jest przygotowanie wyprawki szkolnej, z której dziecko będzie korzystać przez wiele długich miesięcy. Okazją do tego, aby wyposażyć ucznia w niezbędne przybory, będzie wakacyjna akcja w Atrium Plejada.


 
wtorek, 16 sierpnia 2022
Atrium Kasztanowa

Ile pszczół mieszka w ulu? Jak powstaje miód? Czy pszczoły ze sobą rozmawiają? Jeśli chcesz poznać sekretne życie tych owadów, odwiedź koniecznie Atrium Kasztanowa! Dla odkrywców pszczelich sekretów, w  ostatnim tygodniu sierpnia centrum handlowe zaplanowało atrakcje z pysznym miodem w roli głównej! Na gości czeka wystawa edukacyjna oraz bezpłatne warsztaty pszczelarskie, a towarzyszyć im będzie dobra zabawa. Dodatkowo, za zakupy zrobione w dniach 27-28 sierpnia na kwotę min. 100 zł, każdy otrzyma nagrodę gwarantowaną - tematyczną wyprawkę szkolną, a za zapisanie się do newslettera – słoiczek słodkiego miodu z pasieki galerii!


 

 
poniedziałek, 15 sierpnia 2022
Blue City

Royal Collection to sieć handlowa, która powstała w 1992 roku, a jej salony sprzedaży mieszczą się w najbardziej prestiżowych centrach handlowych.

 
piątek, 12 sierpnia 2022
galeria Broniewice

Już 20 sierpnia Galeria Bronowice, wspólnie z Gminą Wielka Wieś, zaproszą krakowian na pełen pyszności i oryginalnych rękodzieł Wielkowiejski Targ. Tego dnia, w godz. 13.00-17.00, na terenie centrum handlowego w strefie pod ringiem (poziom 0), pojawi się aż 9 stanowisk.


 

 
wtorek, 09 sierpnia 2022
EPP CHR

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Galaxy, należące do EPP, rozszerza swoją ofertę modową i stawia na pełen wachlarz kolorów sygnowany włoską jakością. Klienci nowo otwartego lokalu United Colors of Benetton znajdą tam bogaty wybór odzieży, która posłuży im na lata. Nowy najemca zajął przestrzeń o powierzchni niemal 180 mkw. na parterze obiektu.


 

 
poniedziałek, 08 sierpnia 2022
Galeria Echo

Należąca do EPP Galeria Echo jest w pełni przygotowana na sezon wakacyjny. Najemcą kieleckiego centrum została marka Alpine Pro, oferująca odzież i akcesoria outdoorowe. Mieszkańcy regionu kieleckiego docenią przede wszystkim bogaty asortyment produktów, tworzonych przez własnych projektantów marki z myślą o wygodzie ich użytkowników oraz w nawiązaniu do najnowszych trendów modowych.


 
piątek, 05 sierpnia 2022
atrium mosty

Pożegnajmy lato na najwyższym poziomie w plenerowym kinie! Atrium Mosty zaprasza na wakacyjne seanse do „Kina na dachu” z widokiem na panoramę Płocka. Przez trzy kolejne sierpniowe piątki wyświetlane w nim będą pokazy filmowe. Na pierwszy seans Atrium Mosty zaprasza już 12 sierpnia. Widzowie będą mogli obejrzeć amerykańską produkcję „Jednakowo inni”. Poza emocjonującymi filmami, na widzów czekają leżaki oraz darmowy popcorn. Udział w seansach jest bezpłatny.


 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 141