Menu główne
Handlowiec 07/2021
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
poniedziałek, 29 listopada 2021
gm

Pierwszy w Polsce salon wielkiego projektanta Karla Lagerfelda otworzył się w Galerii Mokotów. Kolekcja damska, męska oraz duży wybór dodatków – to wszystko na 110 metrach kwadratowych ekskluzywnej przestrzeni, w jednym z najbardziej prestiżowych centrów handlowych w Warszawie. To kolejna marka premium, która zdecydowała, że swój jedyny, flagowy salon w Polsce otworzy właśnie w Galerii Mokotów.

 

 
czwartek, 25 listopada 2021
nd

Retail Park EDS Nowy Dwór Mazowiecki zakończył proces komercjalizacji. Podpisana została umowa na wynajem ostatniego wolnego lokalu w obiekcie z siecią pizzerii 105. W roku 2021, EDS Retail Park oddał do użytku 2 parki handlowe w Polsce.


 
czwartek, 25 listopada 2021
gs

Należąca do EPP Galeria Solna powiększyła swoją ofertę o dwie nowe polskie marki odzieżowe. Klientki inowrocławskiego centrum handlowego mogą już robić zakupy w nowych salonach Greenpoint (76 mkw.) i Monnari (173 mkw.) – firm wyróżniających się odpowiedzialnym podejściem do komponowania kolekcji w zamyśle mających służyć dłużej, za pomocą ponadczasowego stylu i elementów, które jak puzzle pasują do różnych okazji w zależności od kompilacji.

 
czwartek, 25 listopada 2021
nb

Centra handlowe z portfolio Newbridge poszerzają ofertę w segmencie zdrowia i urody. Obiekty w Toruniu i Krakowie właśnie wzbogaciły się o nowych najemców.

 
środa, 24 listopada 2021
3stawy

Setki nagród za zrobione zakupy, obniżki nawet do 60%, pokazy iluzjonistów. To tylko wybrane atrakcje czekające na osoby, które w dniach 26 i 27 listopada wybiorą się do Centrum Handlowego 3 Stawy w Katowicach i wezmą udział w magicznym Black Weekend.


 
wtorek, 23 listopada 2021
ldm

Warszawskie centrum handlowe Atrium Promenada przyłącza się do wsparcia dzieci dotkniętych różnymi formami przemocy. Wraz z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę zachęca swoich pracowników, klientów oraz wszystkich, dla których ważne są kwestie społeczne, do udziału w przedświątecznej akcji zamawiania listów od Świętego Mikołaja. Taki list zmienia świat wielu dzieci na lepsze. W wybrane dni między 26 listopada a 12 grudnia br. można je zamawiać na specjalnym stoisku uruchomionym w Atrium Promenada.

 
środa, 17 listopada 2021
shop

Ponad 70% właścicieli lub zarządców centrów handlowych potwierdza, że w ich firmach została wdrożona polityka zrównoważonego rozwoju, a 85%, że w strategii ich firm uwzględniony został zrównoważony rozwój w bieżącym zarządzaniu projektami - wynika z raportu “ESG w branży nieruchomości handlowych” przygotowanego przez firmę doradczą PwC we współpracy z Polską Radą Centrów Handlowych oraz Inquiry. Raport przedstawia wyniki dwóch niezależnych ankiet dotyczących kwestii zrównoważonego rozwoju: jednej przeprowadzonej wśród właścicieli i zarządców obiektów handlowych oraz innych firm działających w branży centrów handlowych oraz drugiej skierowanej do konsumentów. 65% z ankietowanych przez agencję Inquiry konsumentów deklaruje, że wybierze centrum handlowe posiadające politykę zrównoważonego rozwoju i dbające o środowisko, a prawie 60% konsumentów jest gotowych zmienić swoje centrum handlowe na inne, gdyby wdrażało politykę ESG.

 
poniedziałek, 15 listopada 2021
HEBE

Na 26 listopada z niecierpliwością czeka wielu konsumentów. Black Friday to dzień, w którym możemy skorzystać z promocji przygotowanych przez rozmaite marki. Klientki i klienci Hebe nie muszą ograniczać się do jednego dnia, gdyż drogerie, ustalając własne reguły zakupowego święta, przedłużyły je o cały miesiąc!

 
środa, 10 listopada 2021
Halong

Galeria nad Jeziorem ma nową, orientalną restaurację HA LONG. To pierwsza lokalizacja tej marki w mieście.

 
czwartek, 04 listopada 2021
wp

W warszawskim Wola Parku odbyło się oficjalne otwarcie Współdzielnika, pierwszego i zarazem jedynego w Polsce ekologicznego Miejsca Aktywności Lokalnej, znajdującego się w centrum handlowym. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele władz i instytucji miejskich oraz kulturalnych, jak również eksperci i inicjatorzy projektu. Mieszkańcy Warszawy będą mogli odwiedzać Współdzielnik już od 6 listopada, by zdobywać wiedzę, wymieniać się rzeczami i naprawiać je, tak aby żyć w sposób bardziej przyjazny dla planety. Tego dnia czekać na nich będą między innymi warsztaty zero waste, konsultacje z ekspertami firmy North czy poczęstunek od Foodsharing Warszawa.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 129