Menu główne
Handlowiec 07/2021
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
środa, 12 stycznia 2022
krwiobus

475 krwiodawców i ponad 213 litrów oddanej krwi – to efekt współpracy Galerii Północnej z Białołęckim Klubem Honorowych Dawców Krwi Biało-Krewka oraz PCK w 2021 roku. Każdego miesiąca pod galerią stawał profesjonalny krwiobus, by zachęcić okolicznych mieszkańców do podzielenia się tym niezastąpionym lekiem.

 
poniedziałek, 10 stycznia 2022
ecco

Najwyższej jakości skóry, nowoczesne technologie i zrównoważony rozwój – tak można opisać filary duńskiej marki obuwniczej i galanteryjnej Ecco, która otworzyła swój butik w Manufakturze. Nowy lokal jest jednym z pierwszych w Polsce zrealizowanych według najnowszego konceptu marki – Prime.


 
piątek, 07 stycznia 2022
xx

Zimowe wyprzedaże okiem centrów handlowych: różne scenariusze przecen i bez „window shoppingu”. W tysiącach sklepów w całej Polsce wystartowały zimowe wyprzedaże, jeden najgorętszych okresów dla handlu w centrach handlowych. Wyczekiwany przez konsumentów sezon obniżek czeka jednak sporo zmian, zapowiadają handlowcy.

 

 
wtorek, 21 grudnia 2021
mikołajki

Centra handlowe Newbridge z Krakowa, Torunia oraz Łodzi w mikołajki ponownie zachęcały do dobroczynności, organizując akcje charytatywne skupione na pomocy najmłodszym. W efekcie wsparcie i upominki od św. Mikołaja otrzymało blisko 250 dzieci i nastolatków.

 
poniedziałek, 20 grudnia 2021
Krwiodawstwo

17 grudnia w miejscu postoju taksówek przed głównym wejściem do Westfield Arkadia stanie ambulans przystosowany do poboru krwi. W godzinach od 10:00 do 15:00 każdy, kto spełni warunki konieczne, by zostać krwiodawcą, będzie mógł oddając krew dać innym szansę na powrót do zdrowia, a może nawet uratować życie. Wszystko dzięki wspólnej akcji Westfield Arkadia i działającego od 43 lat na warszawskich Bielanach Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża „Dar Serca”.

 
czwartek, 16 grudnia 2021
ikea

Należąca do EPP Galeria Echo nawiązała współpracę z IKEA. W kieleckim centrum handlowym wystartował najnowszy koncept szwedzkiej marki – Studio Planowania IKEA. To pierwsze takie miejsce świadczenia usług i doradztwa w kwestii wyposażenia wnętrz w Świętokrzyskiem. Najemca zajął lokal o powierzchni 67 mkw. na pierwszym piętrze Galerii Echo.

 
czwartek, 16 grudnia 2021
Warszawa

Nasilający się trend lokalności i ewolucja nawyków zakupowych spotęgowała popularność obiektów handlowych typu convenience. Parki handlowe i nieduże centra zakupowe mocno zyskały na znaczeniu, co motywuje deweloperów do intensywniejszego działania. Grono inwestorów planujących realizację obiektów handlowych w tym formacie z kwartału na kwartał rośnie. Poza elastycznością powierzchni i niższymi stawkami najmu, parki handlowe wygrywają przede wszystkim swoim usytuowaniem w pobliżu klientów, co jest dziś czynnikiem kluczowym.

 
środa, 15 grudnia 2021
maseczka

Ograniczenia w funkcjonowaniu centrów handlowych podczas pandemii skutkują odroczeniem lub zawieszeniem przez właścicieli inwestycji kapitałowych, które w latach 2018–2019 wynosiły około 1,3 mld złotych rocznie - wynika z suplementu “Zobowiązania finansowe i obciążenia właścicieli centrów handlowych z tytułu zadłużenia i wydatków inwestycyjnych” do raportu “Centra handlowe na zakręcie. Wpływ COVID-19”, przygotowanego przez firmę doradczą PwC we współpracy z Polską Radą Centrów Handlowych.

 
wtorek, 14 grudnia 2021
maseczki

Z wykazu prac legislacyjnych i programu Rady Ministrów wynika, że ograniczone, nakazy i zakazy mają obowiązywać do 31 stycznia 2022 roku.

 

 
piątek, 10 grudnia 2021
Rossmann

Portfolio najemców Centrum Handlowego Auchan Poczesna obok Częstochowy powiększyło się o markę Rossmann. Od 9 grudnia klienci mogą robić przedświąteczne zakupy w salonie, który zajął lokal o powierzchni blisko 380 mkw. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Poczesna odpowiada zespół Nhood Polska.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 131