Menu główne
Handlowiec 07/2021
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
piątek, 03 grudnia 2021
EDS Park Reda

Po finalizacji budowy parku handlowego EDS Park Reda, obiekt zmienia właściciela. Inwestor czeka już tylko na otrzymanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.

 
środa, 01 grudnia 2021
HEBE

To już ostatni tydzień konkursu pt. „Odkryj siebie z Hebe“, organizowanego przez Hebe pod patronatem warszawskiej szkoły projektowej School of Form. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie grafiki, której zwycięski projekt pojawi się na torbach dostępnych w ogólnej sprzedaży w sklepach Hebe. Część środków ze sprzedaży toreb zostanie przekazana na cele charytatywne. Nadszedł czas na prezentację przedstawicieli kultury i sztuki, którzy zasiądą w jury konkursowym.

 
środa, 01 grudnia 2021
Centrum

Historia centrów handlowych w Polsce liczy ponad ćwierć wieku. Z danych Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH) wynika, że w Polsce działa obecnie ok. 560 centrów i parków handlowych o powierzchni powyżej 5000 mkw. Połowa z nich funkcjonuje na rynku już ponad dekadę, ponad 30 procent ma więcej niż 15 lat, a niektóre obchodziły 20-lecie. W okresie najbardziej intensywnego rozwoju polskiej branży centrów handlowych powstawało ponad 30 obiektów rocznie. PRCH przeanalizowała wiek obiektów handlowych w Polsce i przygotowała opracowanie „Przebudowa, rozbudowa, modernizacja dla nieruchomości handlowych”, którego partnerem jest Reesco Retail.

 
wtorek, 30 listopada 2021
gp

Nowo otwarte lodowisko, promocja z licznymi nagrodami, roztańczona ekipa Świętego Mikołaja i profesjonalne pakowanie prezentów. Wszystko to w przytulnej, magicznej scenerii, wśród stworzonych z rozmachem dekoracji zachęcających do wykonania efektownych zdjęć. Tak Galeria Północna przygotowuje się do świąt.

 
poniedziałek, 29 listopada 2021
gm

Pierwszy w Polsce salon wielkiego projektanta Karla Lagerfelda otworzył się w Galerii Mokotów. Kolekcja damska, męska oraz duży wybór dodatków – to wszystko na 110 metrach kwadratowych ekskluzywnej przestrzeni, w jednym z najbardziej prestiżowych centrów handlowych w Warszawie. To kolejna marka premium, która zdecydowała, że swój jedyny, flagowy salon w Polsce otworzy właśnie w Galerii Mokotów.

 

 
czwartek, 25 listopada 2021
nd

Retail Park EDS Nowy Dwór Mazowiecki zakończył proces komercjalizacji. Podpisana została umowa na wynajem ostatniego wolnego lokalu w obiekcie z siecią pizzerii 105. W roku 2021, EDS Retail Park oddał do użytku 2 parki handlowe w Polsce.


 
czwartek, 25 listopada 2021
gs

Należąca do EPP Galeria Solna powiększyła swoją ofertę o dwie nowe polskie marki odzieżowe. Klientki inowrocławskiego centrum handlowego mogą już robić zakupy w nowych salonach Greenpoint (76 mkw.) i Monnari (173 mkw.) – firm wyróżniających się odpowiedzialnym podejściem do komponowania kolekcji w zamyśle mających służyć dłużej, za pomocą ponadczasowego stylu i elementów, które jak puzzle pasują do różnych okazji w zależności od kompilacji.

 
czwartek, 25 listopada 2021
nb

Centra handlowe z portfolio Newbridge poszerzają ofertę w segmencie zdrowia i urody. Obiekty w Toruniu i Krakowie właśnie wzbogaciły się o nowych najemców.

 
środa, 24 listopada 2021
3stawy

Setki nagród za zrobione zakupy, obniżki nawet do 60%, pokazy iluzjonistów. To tylko wybrane atrakcje czekające na osoby, które w dniach 26 i 27 listopada wybiorą się do Centrum Handlowego 3 Stawy w Katowicach i wezmą udział w magicznym Black Weekend.


 
wtorek, 23 listopada 2021
ldm

Warszawskie centrum handlowe Atrium Promenada przyłącza się do wsparcia dzieci dotkniętych różnymi formami przemocy. Wraz z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę zachęca swoich pracowników, klientów oraz wszystkich, dla których ważne są kwestie społeczne, do udziału w przedświątecznej akcji zamawiania listów od Świętego Mikołaja. Taki list zmienia świat wielu dzieci na lepsze. W wybrane dni między 26 listopada a 12 grudnia br. można je zamawiać na specjalnym stoisku uruchomionym w Atrium Promenada.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 130