Menu główne
Handlowiec 12.2020
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
środa, 19 maja 2021
Wola Park

Wola Park wykorzystał czas pandemii na rozmowy z najemcami, dzięki czemu na jego terenie otworzyło się pięć nowych sklepów, a jeden zmienił lokalizację.

 
środa, 19 maja 2021
Aleja Bielany Growroomy

Bujne ogrody w kształcie kuli, do których można wejść, przysiąść na ławce i cieszyć oczy gęstą roślinnością to Growroomy. Te sferyczne wertykalne konstrukcje roślinne zostały zaprojektowane przez duńskie studio SPACE10 we współpracy z IKEA, a teraz zbudowane przez Aleję Bielany i udostępnione wszystkim odwiedzającym centrum. Goście mogą korzystać z tej niezwykłej atrakcji już teraz.

 
środa, 19 maja 2021
Centrum Korona

W najbliższy piątek w Centrum Korona ruszy punkt adopcji roślin! To doskonała okazja, by dać drugie życie roślinom, których już nie potrzebujemy lub zdobyć nowe okazy kwiatów do swojej kolekcji. Akcji będzie towarzyszyć atrakcyjna promocja, w ramach której w zamian za paragon odwiedzający otrzymają skrzydłokwiat lub kartę podarunkową.

 
poniedziałek, 17 maja 2021
Galeria Północna wyniki

Mimo trwającej pandemii oraz wielu związanych z nią utrudnień, Galeria Północna może pochwalić się największym poziomem wynajmu powierzchni wynoszącym blisko 92% GLA.

 
poniedziałek, 10 maja 2021
Galeria Północna

W ogrodzie na dachu Galerii Północnej powstała unikatowa scenografia stworzona m.in. z stu gigantycznych kwiatów o wysokości blisko 200 cm. To niezwykła atrakcja zarówno dla klientów, jak i miłośników fotografii, szukających ciekawych miejsc na sesję. Instalację można oglądać do 5 czerwca.

 
czwartek, 06 maja 2021
Cushman & Wakefield

Prawie 70 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej  zostało oddane do użytku w I kw. 2021 r., wynika z podsumowania przygotowanego przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield. Wśród nowopowstałych obiektów dominują małe parki handlowe i sklepy wolnostojące.

 
wtorek, 04 maja 2021
Posnania

Aż ośmiu nowych najemców dołączy do szerokiego portfolio Posnanii – w tym wyczekiwany przez klientów salon Primark. Ich oferta jest bardzo różnorodna, a razem zajmą blisko 5000 mkw powierzchni.

 
niedziela, 02 maja 2021
Koło Wodne Galeria Północna

Galeria Północna rozwija infrastrukturę ogrodu na dachu. W pobliżu tężni solankowej stanęło mierzące ponad 2 metry wysokości koło wodne, którego widok oraz dźwięk szumiącej wody sprzyja relaksowi i wyciszeniu. To nowatorskie, a za razem atrakcyjne rozwiązanie, z którego klienci będą mogli korzystać już od piątku, 7 maja.

 
piątek, 30 kwietnia 2021
PRCH

Do grona Polskiej Rady Centrów Handlowych dołączyły kolejne firmy - wrocławska Galeria Wnętrz Domar, firma ST Plaza Management specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami, biuro Tequm świadczące usługi inżynieryjno-projektowe i biuro architektoniczne IMB Asymetria.

 
czwartek, 11 lutego 2021
centrum handlowe

Wskaźnik Polskiej Rady Centrów Handlowych Daily Footfall Index opisujący poziom odwiedzalności w galeriach handlowych, w pierwszym tygodniu lutego był średnio o 20% niższy w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku. Największą popularnością cieszyła się sobota, 6 lutego, gdy odwiedzalność wyniosła 82% wartości ubiegłorocznych.

 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 124