Menu główne
Handlowiec 03/2023
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
poniedziałek, 26 czerwca 2023
inf prasowa

Słynny Rybnicki wyścig wystartuje 28 maja z dachu Centrum Handlowego! To pierwszy taki start w historii tego przyciągającego wielu pasjonatów biegu. Wyjątkowa miejska panorama widoczna z perspektywy dachu budynku stanowić będzie niepowtarzalny atut tegorocznej edycji!


 

 
czwartek, 25 maja 2023
epp

Należące do EPP centrum handlowo-rozrywkowe Galaxy wzmacnia swoją ofertę, rozwijając współpracę z HalfPrice, znanym konceptem off-price. Uruchomiony ponownie salon zaskakuje nie tylko bogatszym asortymentem, ale też dużym metrażem. W dwupiętrowym lokalu o powierzchni około 3200 mkw. klienci znajdą modę i akcesoria w atrakcyjnych cenach. HalfPrice w Galaxy to jedyny sklep marki w Szczecinie.


 

 
poniedziałek, 22 maja 2023
info prasowa

Do otwartego niedawno salonu HalfPrice w Galerii Sudeckiej dołączyły kolejne marki z portfolio Grupy CCC. Już teraz klienci mogą korzystać z oferty nowoczesnego konceptu eobuwie.pl oraz asortymentu CCC w nowej odsłonie. Dodatkowo w jeleniogórskim centrum zarządzanym przez EPP zadebiutował Rossmann, wzmacniając ofertę drogeryjną obiektu. Łączny metraż objęty nowymi umowami wynosi 1500 mkw.


 

 
piątek, 19 maja 2023
aa

Rynek mody w Polsce, jak i na całym świecie, należy do najbardziej konkurencyjnych gałęzi detalicznych. Ostatnie lata spowodowały pewne dodatkowe, silne trudności. Przede wszystkim oczywiście pandemia i okresy lock-downów – które wymusiły zamknięcie sklepów stacjonarnych praktycznie w całej Europie.


 

 
środa, 17 maja 2023
inf prasowa

Pasaż Łódzki wprowadził „Godziny ciszy”. Akcja jest ukłonem w stronę osób ze spektrum autyzmu oraz zaburzeniami integracji sensorycznej.


 

 
wtorek, 16 maja 2023
inf. prasowa

Zarządzana przez EPP Galeria Veneda rozszerza swoją ofertę. W ostatnim czasie łomżyńskie centrum handlowe powitało nowych najemców – marki Lee i Wrangler, Quiosque oraz Project Phoenix, Vezzi, Cloudshop i Bubu Bubble Tea. Obiekt stał się także miejscem debiutu pierwszego w Polsce odświeżonego wizualnie salonu Diverse, który zaskakuje przestronnym wnętrzem i różnorodnym asortymentem. Łączna powierzchnia zajęta przez nowych najemców oraz sklep Diverse wynosi ponad 450 mkw.


 

 
wtorek, 16 maja 2023
xx

Obroty najemców w centrach handlowych w lutym 2023 r. były o 28% wyższe niż  w lutym 2022 r. Obroty wzrosły we wszystkich kategoriach obiektów handlowych. W największych galeriach (powyżej 60 tys. mkw. GLA) wzrost wyniósł 30,5%. Duże obiekty (40-60 tys. mkw. GLA) notowały wzrosty o 27,7%, średnie (20-40 tys. mkw. GLA) o 24,1%, a najmniejsze (5-20 tys. mkw. GLA) o 21,3%. • Wzrost obrotów w istotnych dla centrów handlowych kategoriach wyniósł: usługi 54,3%, gastronomia 37,7% czy odzież 25,2%.


 
poniedziałek, 15 maja 2023
inf. prasowa

Jesteś fanem Spider – Man’a, a może fascynuje cię świat Transformersów? Jeśli ciekawi cię, co u nich słychać, koniecznie odwiedź CH Focus! Już w najbliższą sobotę filmowi superbohaterowie odwiedzą bydgoskie centrum handlowe zachęcając dzieci do wspólnej zabawy! Na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji – m.in. miasto animowanych bohaterów, w którym będzie można rozegrać turniej na PlayStation, spotkanie oko w oko z Optimusem Primem, strefa zabawek czy też pokaz filmowych zwiastunów najgorętszych hitów tego lata oraz darmowy popcorn w mini kinie.


 

 
piątek, 12 maja 2023
informacja prasowa

Już 13 maja świat Super Mario Bros przeniknie do Galerii Gniezno! Wszyscy mali i nieco więksi fani kultowej gry będą mogli zasiąść za kierownicą Mario Karta, wspiąć się na legendarną zieloną rurę czy wziąć udział w konkursie! Event będzie promował zbliżającą się premierę komedii animowanej Super Mario Bros.


 

 
czwartek, 11 maja 2023
inf. prasowa

Stały rozwój, wzrost kluczowych wskaźników i kilku nowych najemców – tak można podsumować pierwszy kwartał 2023 roku w NoVa Parku. Poza coraz większym wyborem produktów i usług, centrum zaoferowało swoim klientom także szeroki wachlarz ciekawych wydarzeń.


 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 155