Menu główne
Handlowiec 07/2021
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
czwartek, 23 września 2021
malta

Jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu zarządzany przez Sierra Balmain został sprzedany nowemu inwestorowi. Umowa finalizująca transakcję została podpisana 22 września 2021.

 
czwartek, 23 września 2021
warszawa

Do grona modowych najemców warszawskiej galerii Atrium Reduta wkrótce dołączy polska marka CARRY. Salon z ofertą odzieży i dodatków dla kobiet, mężczyzn i dzieci zajmie powierzchnię 930 m2. We wrześniu portfolio centrum wzbogaciła również piekarnia SKALSKI oferująca pieczywo i wyroby cukiernicze. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami obiekt przygotowuje się także do uruchomienia wielofunkcyjnej przestrzeni rozrywkowej dla rodzin z dziećmi - Strefy WOW. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 2 października br.


 
czwartek, 23 września 2021
EPP

Należąca do EPP Galeria Echo powiększyła swoją propozycję w kategorii produktów dla domu – do grona najemców kieleckiego centrum handlowego dołączyła czeska marka TESCOMA z ofertą ponad dwóch tysięcy produktów do kuchni i jadalni. To pierwsza lokalizacja w Kielcach znanego globalnie producenta akcesoriów kuchennych. Salon w Galerii Echo zajmuje ponad 90 mkw.

 

 
środa, 22 września 2021
centrum

Polska Rada Centrów Handlowych podsumowała wyniki odwiedzalności z ostatniego miesiąca wakacji. Liczby pokazują, że ilość klientów powracających do stacjonarnych zakupów w centrach handlowych rośnie z miesiąca na miesiąc – w sierpniu centra odwiedziło o 4% kupujących więcej niż w lipcu i jest to jak dotąd najwyższy rezultat w tym roku.


 
środa, 22 września 2021
Janki

Centrum Janki staje się jednym ośrodkiem rodzinnej rozrywki. Na terenie centrum otworzyły się Fikołki, kolejna po Liliputkowie strefa oferującą dzieciom wiele atrakcji, a rodzicom umożliwiająca chwile odpoczynku.

 
wtorek, 21 września 2021
4f

Pomimo wielu miesięcy lockdownu i pandemicznych ograniczeń, łódzka Manufaktura nie zwalnia tempa. Do grona jej najemców dołączyła właśnie amerykańska marka Under Armour, a nowy, większy lokal otworzył polski brand 4F.

 
poniedziałek, 20 września 2021
Nhood

Nhood Polska z rozwija współpracę z najemcami i odnotowuje bardzo dobre wyniki komercjalizacji w zarządzanych obiektach handlowych. Od początku roku firma podpisała 51 nowych umów z najemcami na łączną powierzchnię ponad 10 tys. mkw. GLA, a wskaźnik pustostanów w centrach i galeriach handlowych z portfolio firmy wrócił do poziomu sprzed wybuchu pandemii Covid-19. Nhood odnotowuje również wzrosty odwiedzalności w zarządzanych obiektach i pracuje nad nowymi atrakcyjnymi inwestycjami.

 
poniedziałek, 20 września 2021
Street art

W najbliższy weekend, 24-25 września Galeria nad Jeziorem w Koninie przemieni się w pracownie artystyczną sztuki użytkowej.


 
piątek, 17 września 2021
PBCH

Branża centrów handlowych solidarnie włącza się we wszystkie możliwe działania zapobiegające rozwojowi pandemii i jej konsekwencjom, promując szczepienia oraz zasady sanitarne DDM – dystans, dezynfekcja, maseczka. Zgodnie z danymi przekazanymi do PRCH, działa już 80 punktów w lokalach, w aptekach i przychodniach na terenie galerii.

 
środa, 15 września 2021
Dzieci

Od wtorku 14 września Posnania ruszyła z cyklem spotkań dla rodziców z dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. To okazja do spędzenia czasu ze swoimi dziećmi w pod okiem animatorki i liderki grup zabawowych, Jagody Szulak. Zajęcia będą odbywać się regularnie w każdy wtorek w godzinach 10:00-11:30.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 126