Menu główne
Handlowiec 07/2017
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Kontakt

WYDAWCA

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.
ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

 

Prezes Wydawnictwa:
Wiesław Generalczyk
email: general@poradnikhandlowca.com.pl

 

Dyrektor Zarządzający:
Wojtek Generalczyk
tel.: (61) 851 37 55
email: wojtekg@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Organizacyjno-Administracyjny:
Zbyszko Zalewski
email: zbyszkoz@poradnikhandlowca.com.pl

Redaktor Naczelny:

Olga Tylińska
email: olgat@poradnikhandlowca.com.pl

Heidi Handkowska
email: heidih@poradnikhandlowca.com.pl

Stała współpraca:
Redaktor Magdalena Mirowska (Warszawa)
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Kierownik Administracyjno-Techniczny:
Patryk Trzcieliński
email: patrykt@poradnikhandlowca.com.pl

 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu:
Michał Bobrowski
tel.: (61) 850 19 33
email: michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Z-ca Dyrektora Sprzedaży i Marketingu:
Dariusz Dzieja
tel.: (61) 850 19 33
email: dariuszd@poradnikhandlowca.com.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Małgorzata Siuda
tel.: (61) 852 51 41
email: malgorzatas@poradnikhandlowca.com.pl

Nikodem Pankowiak
tel.: (61) 855 73 17
email: nikodemp@poradnikhandlowca.com.pl

Justyna Wojciechowska
tel.: (61) 851 37 08
email: justynaw@poradnikhandlowca.com.pl

Katarzyna Mikołajczak
email: kasiam@poradnikhandlowca.com.pl

Anita Kubiak
email: anitak@poradnikhandlowca.com.pl

 

Kierownik Biura:
Maria Leśniewska
tel.: (61) 855 70 66
email: marial@poradnikhandlowca.com.pl

:
:
:
: