Menu główne
Handlowiec 07/2021
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Kontakt

WYDAWCA

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.
ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Prezes Wydawnictwa:
Wiesław Generalczyk

Dyrektor Zarządzający:
Wojtek Generalczyk
tel.: (61) 851 37 55
email: wojtekg@poradnikhandlowca.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży
Małgorzata Siuda
tel.: (61) 852 51 41
email: malgorzatas@poradnikhandlowca.com.pl

Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży
Anita Kubiak
tel.: (61) 855 73 17
email: anitak@poradnikhandlowca.com.pl

Kasia Generalczyk
tel.: (61) 851 37 08
email: kasiag@poradnikhandlowca.com.pl

Justyna Wojciechowska
tel.: (61) 851 37 08
email: justynaw@poradnikhandlowca.com.pl

Patryk Łusiewicz
tel.: (61) 850 19 33
email: patrykl@poradnikhandlowca.com.pl

REDAKCJA

Redaktor Naczelny:
Aleksandra Generalczyk
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Olga Tylińska
email: olgat@poradnikhandlowca.com.pl

Heidi Handkowska
email: heidih@poradnikhandlowca.com.pl

Stała współpraca:

Urszula Wszelaka (Warszawa)
email: urszulaw@poradnikhandlowca.com.pl

Adrianna Pańczak
emial: adriannap@poradnikhandlowca.com.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI I MARKETINGU

Dyrektor Administracji i Marketingu:
Zbyszko Zalewski
email: zbyszkoz@poradnikhandlowca.com.pl

Asystentka Redakcji i Marketingu:
Zuzanna Rutkowska
tel.: (61) 850 19 33
email: zuzanna@poradnikhandlowca.com.pl

Kierownik Biura:
Maria Leśniewska
tel.: (61) 855 70 66
email: marial@poradnikhandlowca.com.pl

:
:
:
: