Menu główne
Handlowiec 02/2024
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
czwartek, 23 maja 2024
inf. prasowa

W wiosennej aurze na terenie Wola Parku nadszedł czas na nowości. W maju, na terenie centrum handlowego pojawił się nowy najemca – Ulla Popken, niemiecka marka oferująca modę plus size. Jest to pierwsze otwarcie sklepu tej marki w stolicy.

Nowa marka z modą plus size już w Warszawie

Ulla Popken to marka, która od lat cieszy się uznaniem wśród osób poszukujących odzieży w rozmiarach plus size. Firma ta jest synonimem wysokiej jakości materiałów, perfekcyjnego wykończenia oraz wyjątkowej dbałości o detale. Od ponad 35 lat marka specjalizuje się w modzie plus size, oferując stylowe i różnorodne rozwiązania na każdą okazję – od codziennych, casualowych zestawów po eleganckie kreacje na wyjątkowe wydarzenia.

Obecnie Ulla Popken posiada ponad 220 sklepów zlokalizowanych w całej Europie, co pozwala na szerokie dotarcie do klientek. Marka konsekwentnie dostarcza modę, która nie tylko doskonale się prezentuje, ale także zapewnia komfort i pewność siebie każdej kobiecie.

Szeroka oferta sklepu

Sklep Ulla Popken znajduje się na 1. piętrze Wola Parku naprzeciwko sklepu Carry, na powierzchni 225 mkw. Klientki centrum handlowego w ofercie sklepu znajdą nie tylko ubrania, ale również akcesoria i dodatki, takie jak: torebki, buty, biżuterię oraz apaszki i szale. Wszystko to w starannie dobranych kolorach i wzorach, idealnie współgrających z poszczególnymi kolekcjami ubrań.

Sklep Ulla Popken w Wola Parku to najnowszy koncept marki - łączący w sobie funkcjonalność z ponadczasowym skandynawskim stylem i prostotą. W  salonie każda klientka znajdzie ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Kolekcja SELECTION to elegancka moda premium, uszyta z najlepszych jakościowo materiałów. Natomiast STUDIO UNTOLD to najmodniejsze trendy dla młodszych klientek. Oprócz tego, dostępna jest moda casualowa, biznesowa oraz sportowa, w tym szeroki wybór strojów kąpielowych.

źródło: inf. prasowa
oprac.: red.