Menu główne
Handlowiec 02/2024
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
poniedziałek, 20 maja 2024
inf. prasowa

Łódzki Tulipan obchodzi w tym roku swój jubileusz! Z okazji 25 urodzin centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów mnóstwo atrakcji i wyjątkowych eventów m.in.: Słodki Dzień Dziecka, finał EKOwiosny oraz Ręcznikowe Love, w których do zgarnięcia będą urodzinowe nagrody!

Bardzo słodki Dzień Dziecka!

Zbliżające się święto wszystkich najmłodszych, to wyjątkowa okazja do wspólnego spędzenia czasu całą rodziną, dlatego z tej okazji Centrum Handlowe Tulipan przygotowało mnóstwo atrakcji zarówno dla małych, jak i dużych klientów! Już 31 maja oraz 1 czerwca w Tulipanie pojawi się specjalna strefa dla dzieci, w której nie zabraknie słodyczy, uśmiechów i świetnej zabawy!     

Dodatkowo, każdy kto w tych dniach dokona zakupów za min. 200 zł (w tym max. 100 zł
w hipermarkecie Auchan) i zarejestruje paragony, będzie mógł wziąć udział w tulipanowej zabawie – klienci będą mieli 10 sekund na wypełnienie papierowej torebki ulubionymi słodyczami! Oprócz tego na wszystkich będzie czekała bezpłatna wata cukrowa oraz dekoracje z balonów!

 

Do wspólnej zabawy zaprosi też stacja Radia Łódź!


Weekendowa moc atrakcji w Tulipanie!  

14 i 15 czerwca w Centrum Handlowym Tulipan odbędzie się akcja Ręcznikowe Love, w której będzie można otrzymać niepowtarzalny ręcznik plażowy z grafiką zaprojektowaną przez Katarzynę Bogucką! 

Aby zdobyć unikatowy ręcznik należy odwiedzić CH Tulipan właśnie w tych dniach i zrobić zakupy za min. 200 zł, z czego max. 100 zł może pochodzić z hipermarketu Auchan. Następnie należy udać się do specjalnego punktu promocyjnego, gdzie między godziną 12:00 a 20:00 będzie można zarejestrować paragony. Tyle wystarczy, aby odebrać ręcznik z wyjątkową grafiką autorstwa Katarzyny Boguckiej! Zwieńczeniem akcji będzie konkurs fotograficzny na facebookowym profilu CH Tulipan, który odbędzie się pod koniec wakacji.      

- Ubiegłoroczna akcja organizowana we współpracy z Katarzyną Bogucką osiągnęła spektakularny sukces i cieszyła się ogromnych zainteresowaniem wśród osób, odwiedzających nasze centrum handlowego. Bardzo się cieszymy, że w tym roku udało nam się ponownie zorganizować podobne wydarzenie, a to wszystko w ramach obchodów 25. urodzin naszego centrum – mówi Katarzyna Woźniak, dyrektorka Centrum Handlowego Tulipan.

To jednak nie jedyne niespodzianki, jakie czekają na klientów w ten weekend! W piątek 14
i w sobotę 15 czerwca odbędzie się również finał akcji EKOwiosna. Wszyscy klienci, którzy zaangażowali się w akcję i od marca oddawali plastikowe butelki w Recomacie będą mogli wymienić zebrane w aplikacji punkty na jedną z nagród: ręcznik plażowy z grafiką stworzoną specjalnie dla CH Tulipan (600 punktów), szklaną butelkę wielokrotnego użytku (150 punktów) lub ekologiczny brelok z logo CH Tulipan (75 punktów). Zużyte butelki można oddawać jeszcze do 12 czerwca. Liczba nagród jest ograniczona.  

Centrum Handlowe Tulipan rozpoczęło swoją działalność w 1999 roku i od tamtej pory stanowi bardzo ważny punkt na mapie miasta, ze względu na swoją zróżnicowaną ofertę handlową, lokalny charakter oraz przyjazną atmosferę. W ofercie centrum handlowego znajdują się m.in.: hipermarket Auchan, salony z wyposażeniem wnętrz, drogerie, sklepy odzieżowe i obuwnicze,
a także szeroki wybór lokali gastronomicznych.

Dodatkowym atutem centrum, który sprawia, że zakupy w Tulipanie są komfortowe i bezpieczne dla wszystkich jest szereg udogodnień takich jak: opaski „niezgubki” dla dzieci, plac zabaw dla najmłodszych, pokój opiekuna i dziecka, możliwość wejścia na teren centrum ze zwierzętami, toalety przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami czy możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego. Wszystko to sprawia, że Tulipan jest miejscem otwartym, bliskim i ważnym zarówno dla mieszkańców Widzewa, jak i wszystkich łodzian.

źródło: inf. prasowa
oprac.: red.