Menu główne
Handlowiec 02/2024
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
wtorek, 14 maja 2024
inf. prasowa

Do grona najemców należącego do EPP King Cross Marcelin dołączyło Centrum Rozrywki Gravitacja. Tym samym obiekt zyskał nową funkcję rozrywkową. Klienci poznańskiego centrum handlowego mogą korzystać z bogatej oferty największej kręgielni w województwie wielkopolskim, a także innych atrakcji – m.in. strefy bilardowej, przestrzeni karaoke, parkietu do tańca i baru. Całość wspomagana jest nowoczesnymi technologiami, które gwarantują świetną rozrywkę dla każdego, niezależnie od wieku. Najemca zajął łączną powierzchnię ponad 2 500 mkw.

– King Cross Marcelin ma mocną pozycję na poznańskim rynku handlowym. To zasługa między innymi wszechstronnej oferty obiektu, którą stale rozwijamy. Aby sprostać oczekiwaniom odwiedzających, nawiązaliśmy współpracę z Centrum Rozrywki Gravitacja. Dzięki nowej przestrzeni, centrum zyskało kompleksową ofertę rozrywkową oraz miejsce spotkań i zabawy– skomentowała Joanna Dudzic, Asset Manager w EPP.

– Poznańskie Centrum Rozrywki Gravitacja przywitało pierwszych klientów w marcu. Nasza oferta bowlingu oraz bilardu spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony mieszkańców Poznania i okolic. Ale to nie wszystko – już niedługo ruszymy też ze stałymi imprezami z DJ-em i strefą karaoke. Warto podkreślić, że Gravitacja to największe centrum rozrywki w Wielkopolsce. Nasza przestrzeń oferuje zabawę na najwyższym poziomie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, a powierzchnia w King Cross Marcelin umożliwia nam kompleksową obsługę nawet 800 osób w czasie jednego wydarzenia – podkreśla Michał Świerz, CEO Centrum Rozrywki Gravitacja.

Centrum Rozrywki Gravitacja w Poznaniu to w pełni zautomatyzowana kręgielnia z 20 torami do gry. Nowoczesny system SYNC pozwala na korzystanie z multimedialnych gier połączonych z klasyczną rozgrywką bowlingową, natomiast tablety umożliwiają zarządzanie grą, wzywanie obsługi, zamawianie napojów i jedzenia. Dzięki aplikacji mobilnej Open Lane, gracze mają możliwość zapisywania wyników i śledzenia swoich postępów na przestrzeni czasu. Lokal dysponuje również przestrzenią bilardową z 10 stołami. Do ich dyspozycji zostały oddane także bar z szerokim asortymentem napojów, automaty zręcznościowe typu boxer, część klubowa z parkietem wyposażona w nowoczesny sprzęt nagłaśniający i oświetlenie, loże oraz kuchnia serwująca zimne i ciepłe przekąski, w tym pizzę.

W Gravitacji organizowane są turnieje bowlingowe, także ogólnopolskie, wydarzenia otwarte oraz imprezy prywatne, np. urodziny, karaoke, dyskoteki, eventy tematyczne, pub quizy, imprezy firmowe, spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje, salsoteki i wiele innych. Zróżnicowana oferta zapewnia rozrywkę odpowiednią dla starszych i młodszych.