Menu główne
Handlowiec 02/2024
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
czwartek, 11 kwietnia 2024
inf. prasowa

28 marca w Gemini Park Tarnów na powierzchni ponad 100 m² otwarto salon Change Lingerie. Ta skandynawska marka oferuje kobietom najwyższej jakości bieliznę, dopasowaną do potrzeb każdej klientki. Dołączenie marki Change Lingerie do portfolio tarnowskiego Gemini Park wzbogaca modową ofertę galerii.

 

Salon Change Lingerie w Gemini Park Tarnów jest 36. salonem w sieci tej marki. Jasne drewno, betonowa podłoga i białe metalowe elementy nadają salonowi lekkości i minimalistycznego, ale pozytywnego charakteru skandynawskiego stylu. Taka aranżacja wraz z wygodnymi przymierzalniami stanowi doskonałe tło do prezentacji bielizny tej marki.

Salon Change w Gemini Park Tarnów wyróżnia się szeroką paletą rozmiarów bielizny i profesjonalnym doradztwem. W portfolio marki znajduje się bielizna damska, bielizna nocna oraz stroje kąpielowe. Markę cechuje indywidualne podejście do klientek, na które w salonach czekają wyszkolone ekspertki. Wyspecjalizowane braffiterki doradzają kobietom zarówno w kwestii doboru właściwego rozmiaru, jak i idealnego kroju biustonosza. Misją marki Change jest tworzenie i sprzedaż perfekcyjnie dobranej bielizny damskiej dla pań o każdym typie sylwetki. W salonach dostępnych jest aż 88 rozmiarów biustonoszy. Bielizna Change, poza walorami wizualnymi, cechuje się również funkcjonalnością, komfortem i wygodą noszenia.

- Cieszymy się, że marka Change zdecydowała się wybrać Gemini Park Tarnów  w ramach rozwoju swojego biznesu w tym regionie. W nowo otwartym salonie panie znajdą doskonałej jakości bieliznę w każdym rozmiarze i kroju. Jesteśmy pewni, że oferta nowego salonu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek – mówi Joanna Zemczak, Head of Lease w Gemini Holding, właściciela Gemini Park Tarnów.

Marka Change wszystkie swoje produkty projektuje w Danii. Posiada ponad 300 sklepów detalicznych na 9 rynkach na całym świecie, a program lojalnościowy Club Change zgromadził już ponad 2 miliony użytkowniczek. Otwarcie salonu Change w Gemini Park Tarnów poszerzy modowy potencjał galerii, oferując dopracowaną w każdym calu bieliznę damską w przystępnych cenach.

- Marka CHANGE Lingerie ma mocną pozycję na południu Polski, ale w Tarnowie jeszcze nie mieliśmy sklepu. Gemini Park Tarnów jest naturalnym wyborem dla naszej marki będąc stabilnym centrum o ugruntowanej pozycji w regionie. Dzięki nawiązaniu współpracy chcemy dotrzeć do szerokiego grona nowych klientek, które, jestem pewien, pokochają CHANGE za różnorodność produktów, jakość i indywidualne podejście do potrzeb kobiet – mówi Tariq Al-Sakkaf, Członek Zarządu Change of Scandinavia Poland Sp. z o.o., właściciela marki salonów z bielizną Change Lingerie.