Menu główne
Handlowiec 02/2024
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
poniedziałek, 29 stycznia 2024
inf. prasowa

Galeria Sudecka w odpowiedzi na oczekiwania klientów rozszerza swoją ofertę rozrywkową. Od teraz odwiedzający jeleniogórskie centrum zarządzane przez EPP mogą aktywnie spędzić czas w Play City, salonie gier wideo i zręcznościowych. Lokal przenosi w amerykański klimat lat 80., ale w nowoczesnym wydaniu. Play City znajduje się na poziomie +1 i zajmuje ponad 240 mkw.

– Centra handlowe zmieniają swoją funkcję, stając się obok destynacji zakupowej także miejscem spędzania wolnego czasu w interesujący i aktywny sposób. Kształtując ofertę zarządzanych przez nas nieruchomości stawiamy na koncepty, które oferują angażującą rozrywkę dla różnych pokoleń takie jak Play City. Odwiedzający Galerię Sudecką znajdą w nowym salonie m.in. różne gry arcade, wideo i zręcznościowe. To pierwszy lokal tego najemcy w mieście, który już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Jeleniej Góry i okolic – powiedziała Magdalena Małycha, Asset Manager w EPP.

Play City to ponad 40 różnych maszyn do gier na żetony dla każdej kategorii wiekowej. Salon oferuje m.in. automaty zręcznościowe typu flipery, koszykówki, boxer, strzelanki laserowe i symulatory wideo, także produkcje znane z wersji mobilnych, jak Crossy Road i Pop The Lock. Gracze za zdobyte punkty odbierają vouchery, które mogą wymienić na nagrody rzeczowe, m.in. gry planszowe czy drobną elektronikę i małe AGD.

Galeria Sudecka jest największym centrum handlowo-rozrywkowym w Jeleniej Górze. W obiekcie, który dysponuje ponad 30 tys. mkw. powierzchni najmu, działa ponad 80 lokali i punktów handlowo-usługowych, m.in. Reserved, HalfPrice, APART, RTV Euro AGD, eobuwie.pl, 4F, Douglas i Rossmann. To jedyne centrum handlowe w powiecie jeleniogórskim z multipleksem kinowym sieci Helios. Obiekt mieści również centrum zabaw dla dzieci oraz posiada bogatą ofertę gastronomiczną i hipermarket Auchan. Jest też miejscem lokalnego debiutu dla wielu marek odzieżowych. Galeria Sudecka posiada parking naziemny i podziemny z ponad 1100 miejscami parkingowymi.