Menu główne
Handlowiec 02/2024
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
środa, 31 stycznia 2024
inf. prasowa

345 731,21 złotych – dokładnie taką kwotę zebrała w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Rybniku. To najwyższa suma w historii finałów organizowanych w tym mieście. Swój udział w sukcesie miał Focus Park, który zorganizował nietypowy event – na scenie swoje talenty wokalne zaprezentowali znani i lubiani rybniczanie. Centrum handlowe zorganizowało także konkurs dla wolontariuszy WOŚP.

Prezydent Rybnika Piotr Kuczera zaśpiewał motyw przewodni z bajki „Pszczółka Maja”, poseł Marek Krząkała „Gdybym miał gitarę” Ryszarda Rynkowskiego, a senator Piotr Masłowski „Teksańskiego” zespołu Hey. Na scenie pojawili się też lokalni politycy m.in. Łukasz Dwornik, który wykonał piosenkę Rynkowskiego „Wypijmy za błędy” i Mirela Szutka z „Odkryjemy miłość nieznaną” Alicji Majewskiej.

Focus integruje mieszkańców

Rybnickie centrum handlowe od lat jest zaangażowane w rozwój i wspieranie lokalnych inicjatyw. W ramach działań CSR oraz ESG Focus Park regularnie organizuje wydarzenia, których celem jest integrowanie mieszkańców miasta w przestrzeni, w której mogą wspólnie spędzać czas. Konkurs wokalny „Szansa, szansa, szansa...” był jednym z nich.

Okazało się, że muzyka łączy. Godzinny blok występów znanych na co dzień z innych aktywności VIP-ów obejrzało około 200 rybniczan mówi Olga Rutowicz, marketing manager centrum handlowego.

Nagrody dla wolontariuszy

Focus Park wspierając działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizował też w mediach społecznościowych konkurs dla wolontariuszy. Centrum handlowe nagrodziło zdjęcia z największą liczbą interakcji na profilu Facebookowym Focus Park. Główną nagrodą była karta podarunkowa do zrealizowania w Focus Park, a kolejne 10 osób otrzymało wejściówki do Multikina. Łączna liczba interakcji konkursowego posta (poprzez reakcje, komentarze, udostępnienia i kliknięcia) w trakcie 32. finału wyniosła 2522.