Menu główne
Handlowiec 03/2024
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
wtorek, 13 czerwca 2023
newseria

Gemini Park Bielsko-Biała jako jedna z pierwszych galerii handlowych w Polsce oraz jedyna w regionie wprowadza ekoKarty Podarunkowe wykonane w całości z papieru. To kolejny przyjazny klientom krok w kierunku bardziej „zielonych” zakupów, a także skuteczne rozwiązanie wspierające najemców.

Gemini Park Bielsko-Biała od lat z powodzeniem wdraża proekologiczne inicjatywy mające na celu edukację lokalnej społeczności w zakresie ochrony środowiska. Najnowszą z nich jest wykonana w całości z papieru ekoKarta Podarunkowa, z której już teraz skorzystają wszyscy klienci centrum handlowego.

– ekoKarta Podarunkowa to istotny element wsparcia sprzedaży w sklepach i punktach usługowych Najemców Gemini Park w Bielsku-Białej. Kartę można zasilić kwotą od 50 do 1000 zł i wykorzystać w ponad 100 miejscach na terenie galerii. Jest doskonałym podarunkiem na różne okazje, ale także atrakcyjnym rozwiązaniem dla Firm, które będą mogły wyposażyć pracowników w ten praktyczny benefit. Cieszymy się, że Gemini Park Bielsko-Biała wdraża to innowacyjne rozwiązanie jako pierwsza galeria handlowa w naszym regionie – komentuje Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Ekologiczne karty podarunkowe można nabyć w kartomacie, który ku zaciekawieniu klientów pojawił się w pasażu galerii. To nowoczesne, samoobsługowe urządzenie, w którym kartę podarunkową można kupić w trzech prostych krokach, a płatność uregulować przy pomocy karty płatniczej. Kartomat daje również możliwość sprawdzenia salda i daty ważności karty poprzez zeskanowanie kodu QR.

– Wsłuchując się w potrzeby biznesu i najnowsze trendy HR przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę ekoKart Podarunkowych dla Firm. Karty, w zależności od zapotrzebowania klientów, będą dostarczane bezpośrednio do biura lub do odbioru w punkcie sprzedaży. Wygodną opcją dla klientów B2B będzie także przekazanie pracownikom kodów odbioru, na podstawie których każdy z nich osobiście odbierze swoją ekoKartę w kartomacie– podkreśla Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

GPBB gra w zielone

Gemini Park jako jedno z największych centrów handlowych w regionie otacza szczególną troską lokalny ekosystem i aktywnie działa na rzecz społeczności z Bielska-Białej i okolic. W ramach nowej eko-inicjatywy Gemini Park Bielsko-Biała przekaże 1 proc. wartości doładowania z każdej karty na organizację akcji proekologicznych, szczególnie na edukację dzieci i młodzieży w zakresie dbałości o środowisko naturalne

Jak przyznaje Gemini Park, zielona będzie nie tylko  karta, ale także towarzysząca jej kampania promocyjna. Materiały reklamowe, po zakończeniu akcji promocyjnej, zostaną przetworzone w procesie upcyklingu na unikalne eko-gadżety. Torby i nerki z banerów oraz papierowe portfele i saszetki z plakatów przypomną mieszkańcom Bielska-Białej i okolic o tym, że każdy przedmiot może zyskać nowe życie w eleganckiej, choć nieraz nieoczywistej, formie. GP Bielsko-Biała  ogłosił już ambasadorów najnowszej eko-inicjatywy. Zostaną nimi Miss i Mister Beskidów 2023, którzy swoim eko-entuzjazmem zachęcą mieszkańców Podbeskidzia do korzystania z jedynej w regionie ekoKarty Podarunkowej.