Menu główne
Handlowiec 12/2023
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
poniedziałek, 13 marca 2023
inf. prasowa

Jedna z prężnie rozwijających się sieci odzieżowych, należąca do grupy LPP SA., dołączyła do grona najemców trójmiejskiego Centrum Handlowego Osowa. Sinsay wraz ze swoim szerokim asortymentem ubrań oraz dodatków, a także elementów wyposażenia wnętrz i kosmetyków, otworzył się w gdańskiej galerii 10 marca.

Gdańskie Centrum Handlowe Osowa zyskało popularną markę Sinsay. Nowy salon z powierzchnią około 1,4 tys. m2 urządzony został w nowym koncepcie. Podział na strefy zgodnie z kategoriami pozwala na ekspozycję szerokiego asortymentu marki w uporządkowany sposób. Wystrój lokalu bazuje na jasnych kolorach, charakterystycznych dla wnętrz tej sieci.

Sinsay to najmłodsza z pięciu marek modowych w grupie LPP, jednocześnie rozwijająca się bardzo dynamicznie zarówno w Polsce, jak i na rynku europejskim. Należy do segmentu value for money, gdyż ceniona jest przez klientów przede wszystkim za kolekcje zgodne z najnowszymi trendami, a przy tym atrakcyjne ceny. Obecność silnie rozwijającego się brandu jest dla CH Osowa niewątpliwym wzmocnieniem tenant mixu.

„Staramy się dbać o zróżnicowaną ofertę, ale przede wszystkim rozbudowywać ją o marki znane i cenione przez klientów. Sinsay jest jedną z najpopularniejszych sieci odzieżowych w Polsce, a o jego dynamicznym rozwoju doskonale mówi chociażby wciąż rosnąca liczba salonów, nie tylko w naszym kraju, ale i Europie. Cieszymy się, że możemy zaprosić naszych klientów do korzystania z oferty tej lubianej marki. Szczególnie teraz, z nadejściem wiosny, gdy wielu z nich poszukuje nowych produktów do swojej szafy czy wnętrz” - mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Sinsay swoją ofertę kieruje do wszystkich, którzy szukają produktów zaprojektowanych zgodnie
z najnowszymi trendami.  Kolekcje modnych ubrań oraz dodatków znajdą tu zarówno kobiety, mężczyźni, jak i dzieci. Wśród propozycji marki nie brakuje także wygodnej odzieży dla mam oraz akcesoriów dla najmłodszych. Asortyment ten dopełniają elementy wyposażenia wnętrz oraz linia kosmetyków do makijażu i pielęgnacji.

Wielkie otwarcie sklepu odbyło się 10 marca. Nowa marka w CH Osowa uzupełni ofertę blisko czterdziestu sklepów, wśród których znajdują się znane polskie i międzynarodowe marki, takie jak H&M, CARRY, Jysk, Monnari, Bytom, Triumph, Apart, Rossmann, Hebe, 5-10-15, Pepco czy niedawno otwarty Action.