Menu główne
Handlowiec 03/2023
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
poniedziałek, 06 marca 2023

Focus Park sukcesywnie poszerza swoją ofertę handlową. W najbliższych tygodniach do grona najemców dołączą dwie nowe marki. Już za kilka dni, klienci rybnickiego centrum handlowego będą mogli wziąć udział w wielkim otwarciu butiku optycznego Fielmann oraz skorzystać z usług nowego salonu Masterkom.

Na liście najemców CH Focus Park pojawi się kolejny salon z branży optycznej. Będzie to, debiutujący w Rybniku, butik niemieckiej marki Fielmann.  Przestronny lokal o powierzchni 176m2, znajdujący się na parterze - w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji rybnickiego centrum handlowego  - to jeden ze strategicznych punktów w planach intensywnego rozwoju sieci Fielmann.

Fielmann od 1999 roku konsekwentnie dąży do zdobycia polskiego rynku klientów. Firma od pewnego czasu otwiera się na nowe lokalizacje, celując również w centra handlowe. Zgodnie z obraną przez markę strategią, CH Focus Park został wybrany jako jedna z perełek lokalizacynych, które świetnie wpisują się w obecne potrzeby konsumentów. Rybnicki salon zagwarantuje klientom dostęp do najnowszych kolekcji unikatowych modeli okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. W bogatej ofercie firmy będzie można znaleźć zarówno oprawki marki własnej Fielmann, a także modele od znanych projektantów, takich jak Gucci, czy Prada.

 

W drugiej połowie marca, do grona najemców dołaczy Masterkom. Jest to marka związana z branżą mobile, która łączy w sobie wiele płaszczyzn biznesu, począwszy od sprzedaży, poprzez kompleksową obsługę serwisową, skończywszy na zaopatrzeniu lokalnych punktów handlowych w akcesoria GSM. Firma zapewnia najwyższej jakości usługi sprzedażowe smartfonów, jak również dostarcza gwarancję w okresie posprzedażowym. Masterkom oferuje również możliwość wymiany urządzeń mobilnych oraz ich kompleksową naprawę. Nowo otwarty lokal będzie jedynym stacjonarnym punktem w Rybniku, w którym możliwe będzie zawarcie umowy z aktualnie najtańszym operatorem GSM - Otvarta.  Już w drugiej połowie marca punkt o łącznej powierzchni 53,5m2 zlokalizowany na I piętrze CH Focus Park powita swoich pierwszych klientów.

Obok nowo powstałych punktów Fielmann i Masterkom, które niebawem wzbogacą ofertę handlowo-usługową CH Focus Park, klienci będą mogli w dalszym ciągu odwiedzać dobrze znane im już wcześniej lokale. Przedłużona bowiem została współpraca z markami Lee/Wrangler, Vision Express, Ochnik oraz z salonem sieci Plus.