Menu główne
Handlowiec 03/2023
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
poniedziałek, 16 stycznia 2023
newseria

Początek roku w CH Focus zapowiada się ciekawie i inspirująco! Wiele sklepów z markową odzieżą, obuwiem, bielizną czy akcesoriami skórzanymi, zaplanowało w styczniu duże wyprzedaże. Nie zabraknie także wydarzenia międzypokoleniowego z akcentem muzycznym – 21 stycznia w bydgoskiej galerii odbędzie się pierwsza w tym roku giełda płyt winylowych oraz CD, na którą zjadą wystawcy oraz pasjonaci winyli i poszukiwacze okazji z całej Polski.

W bydgoskim Focusie, podobnie jak w poprzednich latach, także w tym roku w okresie zimowym na klientów czekają atrakcyjne oferty oraz ciekawe wydarzenia. Do końca stycznia w wielu sklepach można skorzystać ze specjalnych przecen sięgających od kilkunastu do kilkudziesięciu procent zniżki. Wyprzedaże do – 70% zaplanowały m.in. salony Gatta i Wólczanka, a także marka Change Lingerie proponująca -50% na wybrane modele bielizny oraz sklep Solar, który przygotował rabaty do -50% na wybrane modele z kolekcji jesień–zima. Z ciekawych promocji trwających do 20 stycznia można skorzystać także w sklepach Kodano Optyk i Big Star. Atrakcyjne promocje oferują także marki Triumph, Unisono, Venezia oraz Wittchen. Na specjalne zniżki mogą liczyć klubowicze #maszokazje, m.in. w sklepie HalfPrice, w którym trwa promocja 3za2.

W styczniu nie zabraknie również wydarzeń kulturalnych. Po raz kolejny w CH Focus spotkają się melomani, aby kultywować pasję do kolekcjonowania muzyki na płytach gramofonowych, CD oraz kasetach magnetofonowych. Spotkanie miłośników muzyki analogowej i czarnych krążków odbędzie się w  sobotę 21 stycznia w godzinach od 9.00 do 21.00. W wydarzeniu wezmą udział liczący się wystawcy z całej Polski oraz z regionu. Klienci CH Focus będą mogli wybierać spośród winyli, płyt i kaset z nagraniami różnych nurtów muzycznych i  stylów – od jazzu, bluesa poprzez rock, disco, punk, folk, pop po muzykę polską, filmową czy klasyczną. Wśród nich znajdą się wielkie hity, bestsellery i albumy kolekcjonerskie. Nie zabraknie też perełek muzycznych wśród płyt CD i kaset. Z pewnością każdy z gości znajdzie dla siebie unikalną płytę z ulubioną muzyką. Stoiska wystawowe rozlokowane zostaną na parterze, w pobliżu sklepu Smyk.

- Z początkiem roku zadbaliśmy o atrakcyjne propozycje dla naszych klientów. Już teraz zapraszamy miłośników zakupowych wyprzedaży do naszej galerii, gdzie czekają na nich promocje, specjalne zniżki i przeceny. To doskonała okazja, aby uzupełnić i odświeżyć swoją garderobę, a także zakupić nowe produkty w promocyjnych cenach czy też pomyśleć o okolicznościowych upominkach dla najbliższych - mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy. – W styczniu zapoczątkujemy też sezon kulturalny. Po raz kolejny zawitają do nas wystawcy z tysiącami płyt winylowych oraz CD w każdym gatunku muzycznym. Giełda Płytowa to cykliczne wydarzenie, które na stałe wpisało się w nasz harmonogram. Swój udział zapowiedziało wielu wystawców, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich zainteresowań oraz gustu – dodał dyrektor.

źródło: Newseria