Menu główne
Handlowiec 03/2023
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
poniedziałek, 02 stycznia 2023
inf. prasowa

Portfolio Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała wzbogaciło się o markę Carry, która 14 grudnia otworzyła swój salon w lokalu o powierzchni 222 mkw. Z kolei salon Carry, który 2010 roku działa w Centrum Handlowym Auchan Gliwice powiększył powierzchnię do 352 mkw., dzięki czemu od początku grudnia klienci mogą robić wygodne zakupy w przestronnym, odnowionym wnętrzu. Za współpracę z najemcami w Centrach Handlowych Auchan w całej Polsce odpowiada zespół Nhood Polska.

– Centra Handlowe Auchan są obiektami cieszącymi się dużą lojalnością klientów, którzy doceniają szeroką ofertę oraz dostęp produktów z różnych kategorii, dzięki którym podczas wizyty mogą zrobić zakupy dla całej rodziny. Dlatego stale rozmawiamy z markami o możliwościach rozpoczęcia współpracy lub rozszerzenia obecności w zarządzanych przez nas obiektach – mówi Aleksandra Złotek, Property Manager w Centrach Handlowych Auchan w Bielsku-Białej i Gliwicach.

Carry nowym najemcą Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała

Od 14 grudnia klienci Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała mogą robić zakupy w nowym salonie marki Carry, który zajął lokal o powierzchni 222 mkw. Kupujący mogą w nim znaleźć bogaty asortyment mody damskiej i męskiej w stylu casual i young, a także modę dziecięcą oraz akcesoria i różnorodne dodatki. Odzież wyróżnia swobodna i modna stylistyka. Produkty we wszystkich kategoriach są projektowane z myślą o odbiorcy, który ceni wysoką jakość i wygodę, a także szuka nowych trendów modowych.

Powiększony salon Carry w Centrum Handlowym Auchan Gliwice

Z kolei salon Carry, który jest obecny w Centrum Handlowym Auchan Gliwice od momentu otwarcia obiektu na początku grudnia udostępnił klientom salon w powiększonym lokalu o powierzchni 352 mkw. Dzięki dodatkowej przestrzeni handlowej najemca może jeszcze lepiej wyeksponować najnowsze kolekcje modowe i zaprezentować oferty specjalne i promocje. Z kolei klienci mogą robić wygodne zakupy w przestronnym wnętrzu.

Obecnie marka Carry jest obecna w zarówno w Centrach Handlowych Auchan, a także w podwarszawskiej Galerii Łomianki oraz krakowskiej Galerii Bronowice. Za współpracę z najemcami w tych obiektach odpowiada zespół komercjalizacji Nhood Polska, a właścicielem obiektu jest firma Ceetrus Polska.