Menu główne
Handlowiec 09/2023
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
czwartek, 15 grudnia 2022
newseria

Choć świąteczna atmosfera w Atrium Mosty panuje od dawna, to w najbliższych dniach emocje klientów rozgrzeje wyjątkowa akcja. Przedświąteczne zakupy w centrum handlowym uprzyjemnią im gwiazdkowe upominki! W dniach 19-22 grudnia galeria obdaruje kupujących dekoracyjnymi wiankami, symbolizującymi nadejście świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie klienci będą mogli także skorzystać z bezpłatnej usługi pakowania prezentów.

Wszyscy lubimy dostawać prezenty. Nawet drobny upominek może wywołać wiele radości i wprawić nas w pozytywny nastrój. Dla Atrium Mosty nachodzące święta są doskonałą okazją do tego, aby odwiedzającym centrum gościom uatrakcyjnić przedświąteczne zakupy.

Z myślą o nich, w dniach 19-22 grudnia, Atrium Mosty rozda prezenty w postaci dekoracyjnego wianka na wigilijny stół, który wprowadzi w każdym domu prawdziwie świąteczny nastrój. Gwiazdkowy upominek mogą otrzymać klienci, którzy w czasie trwania akcji, w godzinach 10.00-19.00, zrealizują zakupy na kwotę minimum 250 zł i zgłoszą się do punktu odbioru nagród. Dołączony do zakupów ozdobny wianek będzie wspaniałą dekoracją na Święta Bożego Narodzenia.

Akcja promocyjna to nie jedyna przedgwiazdkowa atrakcja w płockim centrum. Klienci, którzy zdecydują się w czasie trwania promocji, na zakup podarunków w Atrium Mosty, będą mogli skorzystać z bezpłatnej oferty pakowania prezentów na podstawie okazania paragonu. Stanowisko pakowania świątecznych upominków będzie czynne w dniach 19-22 grudnia w godzinach 10.00 – 19.00. Punkt odbioru nagród znajdować się będzie obok Grycana, natomiast punkt pakowania prezentów zlokalizowany będzie w pobliżu Biedronki.

- Grudzień to okres kupowania upominków dla najbliższych i załatwiania przedświątecznych sprawunków. W tym czasie w Atrium Mosty na naszych klientów czeka nie tylko wyjątkowy, ciepły klimat, ale także wiele inspiracji na prezenty i dekoracje gwiazdkowe. Przy okazji, podczas zakupów, klienci mogą otrzymać od nas świąteczny upominek. W ten sposób pragniemy podziękować im za wizytę w centrum i sprawić radość w tym najgorętszym okresie w roku. Dodatkowo osoby, które skorzystają z oferty naszych sklepów, mogą liczyć na pomoc w pakowaniu upominków. Dzięki temu zaoszczędzą również czas na samodzielnym pakowaniu podarunków w domu - mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.

źródło: Newseria