Menu główne
Handlowiec 03/2023
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
poniedziałek, 05 grudnia 2022
Arkadia inf. prasowa

Z okazji nadchodzących Świąt Westfield Arkadia przygotowała wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Przed centrum handlowym stanęło 400-metrowe lodowisko, a najbliższe otoczenie ozdobiono specjalnymi dekoracjami i iluminacjami świetlnymi. Z kolei wewnątrz centrum na klientów czeka Kraina Wesołych Świąt z warsztatami, koncertami, teatrzykami dla dzieci oraz możliwością spotkania Świętego Mikołaja. Wszystkie atrakcje ruszyły dziś, 2 grudnia, a lodowisko będzie czynne aż do końca lutego.

Kraina Wesołych Świąt – moc świątecznych atrakcji

Od piątku, 2 grudnia do niedzieli, 11 grudnia na wszystkich klientów Westfield Arkadia czeka wyjątkowe miejsce – Kraina Wesołych Świąt. W zależności od pory dnia w przestrzeni eventowej odbywają się różne atrakcje. Na wszystkich chętnych czekają m.in. teatrzyki dla dzieci, świąteczne gry i zabawy czy koncerty na żywo. Będzie też możliwość wzięcia udziału w warsztatach, m.in. dekorowania pierników, tworzenia eko ozdób, kartek świątecznych metodą scrapbookingu, kolaży i stoików, a także origami, makram, świec czy wieńców świątecznych na drzwi lub stół. To niewątpliwa okazja do stworzenia ozdób i prezentów DIY dla najbliższych.

W wybrane dni w Krainie Wesołych Świąt można spotkać się także ze Świętym Mikołajem oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Ponadto w specjalnie przygotowanej skrzynce na listy wszystkie dzieci mogą zostawić swój list skierowany do Świętego Mikołaja, na który każde dziecko otrzyma odpowiedź za pośrednictwem e-maila.

To jednak nie koniec atrakcji w Krainie Wesołych Świąt. W naszych wielkoformatowych prezentach można także pięknie zapakować wybrany, świąteczny podarunek, spersonalizować ekologiczną torbę zakupową, zbudować konstrukcję z klocków czy wziąć udział w zimowej olimpiadzie.

– Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, kiedy myślimy o naszych najbliższych, o chwilach, które spędzimy razem w rodzinnej atmosferze oraz oczywiście o choince i znajdujących się pod nią prezentach. Chcemy sprawić, by ten czas był dla wszystkich odwiedzających nas klientów wyjątkowy, dlatego przygotowaliśmy wiele różnorodnych atrakcji, by każdy znalazł coś miłego dla siebie i poczuł magię Świąt. W końcu każdy z nas ma w sobie coś z dziecka – mówi Piotr Brzozowicz, dyrektor centrum handlowego Westfield Arkadia.

Lodowisko – zabawa dla całych rodzin

Wszyscy miłośnicy jazdy na łyżwach mogą skorzystać z atrakcji przygotowanej z myślą o całych rodzinach – z lodowiska. Stanęło ono przed wejściem głównym do Westfield Arkadia (od strony fontanny). Co ciekawe jest to lodowisko syntetyczne, więc do przygotowania jego tafli nie są potrzebne ani prąd, ani woda. Można z niego korzystać w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od temperatury. Lodowisko ma 400 mkw. i jest czynne codziennie w godzinach 10.00-22.00. Obok niego działa wypożyczalnia łyżew. Lodowisko jest dostępne od 2 grudnia br. aż do końca lutego 2023 roku.

Magiczny klimat dzięki dekoracjom i iluminacjom świetlnym

Świąteczny nastrój w Westfield Arkadia kreują także wyjątkowe dekoracje, takie jak bombki, choinki, renifery oraz iluminacje świetlne. Co warte podkreślenia wszystkie elementy świecące to najnowocześniejsze, energooszczędne LEDy, a czas ich pracy jest ograniczony do godzin otwarcia centrum handlowego.