Menu główne
Handlowiec 03/2023
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
poniedziałek, 21 listopada 2022
amber

Zarządzana przez EPP Galeria Amber znacząco wzmocniła swoją ofertę. Do grona najemców centrum handlowego dołączyły debiutujący na kaliskim rynku HalfPrice oraz innowacyjny koncept eobuwie.pl połączony z przymierzalnią MODIVO. Salon obuwniczy CCC relokował się natomiast na większą powierzchnię. Łączna przestrzeń zajęta przez najemców to niemal 3 700 mkw.

– Lokalny debiut HalfPrice oraz salonu eobuwie.pl, jak również obecność sklepu CCC potwierdzają silną pozycję Galerii Amber w regionie. Wprowadzenie rozpoznawalnych marek, poszukiwanych przez klientów na powierzchnię zwolnioną przez operatora spożywczego silnie wzmacnia ofertę centrum handlowego przed kluczowym dla handlu okresem przedświątecznym i przyciąga do centrum nowych klientów – zarówno mieszkańców Kalisza, jak również pobliskich miejscowości. Widać to w wynikach centrum – komentuje Joanna Dudzic, Asset Manager w EPP.

Różnorodna oferta konceptu offprice’owego HalfPrice zapewni klientom szeroki wybór artykułów z najpopularniejszych kategorii między innymi odzieżowej, obuwniczej oraz wystroju wnętrz. Produkty dostępne w HalfPrice klienci sklepu kupią w cenach obniżonych nawet do 80%. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni niemal 2 100 mkw. na parterze.

Do grona najemców kaliskiej Galerii dołączył także innowacyjny koncept eobuwie.pl połączony ze specjalną strefą MODIVO. Produkty dostępne w salonie nie są eksponowane na półkach – można je przeglądać na umieszczonych w sklepie tabletach i zamówić odpowiednie modele do przymierzenia. Ponadto klienci mogą skorzystać ze skanera stóp 3D esize.me, który pomoże w doborze odpowiedniego rozmiaru buta oraz usługi „Rezerwuj i Przymierz”, pozwalającej wybierać z poszerzonej oferty online, przymierzać stacjonarnie i decydować o zakupie na miejscu. Sklep liczy 620 mkw. i znajduje się na parterze centrum handlowego.

Marka CCC powróciła do Galerii Amber po krótkiej przerwie otwierając sklep w nowej  lokalizacji. Już teraz klienci mogą korzystać z bogatej oferty obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego, oraz akcesoriów. Nowy salon o powierzchni 900  mkw. i znajduje się na parterze.

Zarządzana przez EPP Galeria Amber w Kaliszu oferuje 34 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowej, na której znajduje się 118 sklepów, punkty usługowe oraz rozbudowana strefa gastronomiczna i rozrywkowa. W Galerii Amber funkcjonuje komfortowe i nowoczesne Kino Helios oraz największy klub fitness w Kaliszu – Fabryka Formy. Centrum handlowe zlokalizowane jest w pobliżu dworca kolejowego w Kaliszu. Jego dodatkowym atutem jest bardzo dobra komunikacja zarówno
z miastem jak i jego okolicami.