Menu główne
Handlowiec 03/2024
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
piątek, 04 listopada 2022
rr

Przed nami roztańczony tydzień w Toruniu! Energetyzująca zabawa, dziesiątki układów tanecznych do największych hitów muzycznych i do tego rytmiczna choreografia – to wszystko czeka na uczestników Virtual Dancer, największego maratonu tanecznego! Przystankiem na roztańczonej trasie Virtual Dancer jest toruńskie Atrium Copernicus, w którym w dniach 7-12 listopada odbędą się emocjonujące rozgrywki, a towarzyszyć im będzie wiele atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. W sobotę z kolei, na finał imprezy zaplanowano spotkania na żywo z influencerami znanymi z TikTok’a.

Virtual Dancer to taneczne road show, w ramach którego, w największych miastach w Polsce, odbywają się turnieje w oparciu o grę Just Dance, polegającą na jak najwierniejszym odwzorowaniu ruchów z teledysków popularnych piosenek. Już od 2009 roku ta forma rozrywki angażuje w zabawę kobiety i mężczyzn, młodych i starszych, na całym świecie. Wydarzenie skupia nie tylko miłośników tańca, ale także użytkowników globalnej platformy rozrywkowej tik-tok. W tym roku centra Atrium, będące partnerem wydarzenia, udostępniają przestrzenie swoich galerii do ogólnopolskich rozgrywek w ramach festiwalu. Jednym z przystanków na roztańczonej trasie Virtual Dancer jest także Atrium Copernicus, w którym muzyczne road show zagości w dniach 7-12 listopada br.

Przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku, z myślą o pasjonatach tańca w toruńskiej galerii staną małe strefy Virtual Dancer z kioskami tanecznymi i grą Just Dance, challengami i konkursami. Do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe i pieniężne. W sobotę z kolei strefy weekendowe powiększone zostaną o scenę, a główną atrakcją będzie możliwość spotkania popularnych twórców z platformy Tik-Tok –  Marię Jeleniewską, Wicia, Adę Krysian i Wanesę Stefaniak. W strefie meet&greet każdy będzie mógł spotkać się z idolem, zrobić sobie z nim zdjęcie, nagrać wspólnego tik-toka, wziąć autograf czy zadać mu kilka pytań.

W ramach tygodniowego eventu odbędą się taneczne mistrzostwa miast w realu oraz mistrzostwa Polski w warunkach wirtualnych. Rozgrywki offline wyłonią zwycięzców z Torunia, którzy następnie wezmą udział w weekendowych rywalizacjach z TikTokowymi idolami. Część online to rywalizacja, w której udział może wziąć każdy, a wygrywa ten, kto zdobędzie największą ilość polubień społeczności w ramach platformy TikTok. Zawody taneczne odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych – Junior (0-14 lat) oraz Virtual Dancer (15+ lat).

Rozgrywki w Atrium Copernicus odbywać się będą od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-20:00, spotkanie z infuencerami w sobotę w godz. 14:00-18:00 Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Virutal Dancer 2022 odbywa się w sześciu obiektach Atrium, w największych miastach w Polsce. Oprócz Atrium Copernicus, w event zaangażowały się warszawska Reduta, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, CH Focus w Bydgoszczy, Atrium Molo w Szczecinie oraz Atrium Targówek w Warszawie.

źródło: Newseria