Menu główne
Handlowiec 03/2024
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
piątek, 21 października 2022
xx

Już wkrótce do grona najemców Atrium Mosty dołączy Centrum Widzenia. Nowa marka oferuje wysokiej jakości produkty i akcesoria, a także dostęp do specjalistycznych badań. Profesjonalizm, szeroki wybór najmodniejszych okularów, porady specjalistów i 100% gwarancji na cały asortyment i usługi – to główne motto marki. Salon o powierzchni 64 mkw. zlokalizowany będzie na parterze, pomiędzy punktem Orange a sklepem Happy Shop. Otwarcie Centrum Widzenia zaplanowano na koniec października.

Po kilku otwarciach nowych sklepów w ostatnich miesiącach w Atrium Mosty przyszedł czas na kolejny debiut. Jeszcze w październiku ofertę centrum handlowego w segmencie optycznym wzmocni Centrum Widzenia. W  nowoczesnym sklepie klienci znajdą różnorodnej gamy modne okulary korekcyjne i  przeciwsłoneczne. Na miejscu będzie można wybrać sobie oprawki od najlepszych projektantów, takich jak Eva Minge czy Bergman, dokładając do nich soczewki najwyższej jakości Zeiss. Propozycja salonu obejmować będzie także szeroki wybór soczewek kontaktowych i profesjonalnych akcesoriów pielęgnacyjnych.

Kluczowym elementem oferty salonów należących do sieci jest także usługa kompleksowego badania wzroku i konsultacji, przeprowadzanych w zakresie refrakcji, kontaktologii oraz ortoptystyki. W Centrum Widzenia klienci mają okazję skorzystać także z porad profesjonalnych stylistów, którzy pomogą dobrać im okulary, a  także zapoznać się z usługą indywidualnej opieki dla całej rodziny.

- Po otwarciu kilku kluczowych sklepów w naszej galerii w ostatnim czasie – Biedronki, sklepu Forpepe House i salonu Wojas, do grona najemców dołącza kolejna, atrakcyjna marka. Dzięki otwarciu Centrum Widzenia od teraz klienci będą mieli jeszcze jeden powód, aby odwiedzić Atrium Mosty i połączyć skorzystanie z usług optycznych z codziennymi zakupami. Jesteśmy pewni, że szeroki asortyment i atrakcyjne ceny, a także kompleksowa i profesjonalna obsługa oferowana przez Centrum Widzenia, przyciągną wielu nowych klientów - mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.