Menu główne
Handlowiec 09/2023
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
środa, 12 października 2022
33

Urodzinowy tort, konkursy z nagrodami, atrakcyjne promocje oraz karty podarunkowe do zdobycia. To tylko część atrakcji, które Magnolia Park przygotowała z okazji swoich urodzin. W tym roku mija 15 lat od otwarcia największego centrum handlowego na Dolnym Śląsku.

Wielkie świętowanie we Wrocławiu. Już w najbliższą sobotę Magnolia Park obchodzi 15. urodziny. Z tej okazji przygotowano dla klientów 600 kart podarunkowych o łącznej wartości 30 tys. zł. Szansę na ich zdobycie otrzymają te osoby, które 15 października zrobią zakupy w Magnolia Park za co najmniej 250 zł na maksymalnie dwóch paragonach. Stanowisko konkursowe, przy którym będzie można odebrać karty podarunkowe na kolejne zakupy, będzie ulokowane bezpośrednio przy wejściu do centrum z ul. Legnickiej.

To jednak nie koniec atrakcji. Dokładnie 15 października o 15.15 Magnolia Park zaprasza na pyszny tort, który osłodzi wielkie świętowanie. W centrum staną także stoiska z watą cukrową i popcornem. Dodatkowo słodkości w postaci francuskich makaroników będzie można odebrać za zakupy na kwotę 30 zł. Dla najmłodszych przygotowano strefę klocków Linden, gdzie będzie można stworzyć drewnianą makietę Magnolia Park. Ponadto na dzieci czekają kreatywne warsztaty, a powstałe z klocków budowle będzie zabrać do domu.

– 15. urodziny Magnolia Park to okazja do wspólnego świętowania i doskonałej zabawy. W ten właśnie sposób chcemy podziękować naszym klientom za wspólne lata. Zapraszamy wszystkich w sobotę do Magnolia Park. Zapowiada się dzień pełen atrakcji i niespodzianek – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Z okazji 15. urodzin na klientów centrum handlowego czekają także specjalne urodzinowe promocje. To doskonała okazja, by kupić w atrakcyjnej cenie m.in. płaszcze, buty czy kurtki i uzupełnić garderobę o jesienną odzież i obuwie dla całej rodziny. Listę zniżek można znaleźć na stronie: magnoliapark.pl/promocje.

Dodatkową atrakcją, dla fanów motoryzacji, będzie unikatowa możliwość przetestowania w trasie najnowszych elektrycznych i hybrydowych modeli Renault, w tym nowego, elektrycznego Renault Megane e-tech. Jazdy próbne przewidziane są na 14 i 15 października, a strefa Renault zostanie ulokowana na parkingu Magnolia Park. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Partnerem wydarzenia jest Nawrot w Długołęce.

Magnolia Park świętuje swoje urodziny również na Facebooku, gdzie codziennie organizowane są nowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami od najemców centrum handlowego (facebook.com/magnoliaparkcentrum).

– Przez 15 lat udało nam się stworzyć miejsce, w którym można nie tylko zrobić zakupy, ale także przyjemnie spędzić czas, odpocząć, smacznie zjeść i spotkać się w gronie najbliższych. Nieustannie zmieniamy się dla naszych klientów i poszerzamy ofertę tak, by sprostać ich oczekiwaniom – dodaje Joanna Sawośko-Duda.

Magnolia Park to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku. Na jej terenie znajduje się 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych, a także 7-salowe kino. Jest również zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu i zewnętrzny plac zabaw dla dzieci. Klienci Magnolia Park mają do dyspozycji parking z blisko trzema tysiącami bezpłatnych miejsc.