Menu główne
Handlowiec 03/2023
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
czwartek, 22 września 2022
komorniki 4f

Grono najemców Centrum Handlowego Auchan Komorniki powiększyło się o polską markę 4F. Od 16 września klienci obiektu mogą kupić odzież codzienną i sportową oraz akcesoria sportowe z najnowszych kolekcji w salonie firmowym 4F o powierzchni ponad 200 mkw. Jest to 8 lokalizacja marki należącej do OTCF S.A. w obiektach zarządzanych przez zespół Nhood Polska.

Centrum Handlowe Auchan Komorniki w czasie ponad 20-letniej obecności na wielkopolskim rynku obiektów handlowych zyskało grono lojalnych klientów, którzy doceniają dostępną ofertę obejmującą modę, obuwie, artykuły dla dzieci, marki drogeryjne, produkty do domu i elektronikę oraz liczne usługi. W połowie września do grona ponad 50 najemców dołączyła marka 4F, która zajęła lokal o powierzchni ponad 200 mkw. Dzięki temu oferta Centrum Handlowego Auchan Komorniki rozszerzyła się o kolejny segment – odzież i akcesoria sportowe.

– Cieszymy się, że marka 4F doceniła zalety obecności w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. Jestem przekonana, że salon najemcy będzie cieszył się dużym zainteresowaniem klientów, którzy chętnie skorzystają z szerokiej oferty dostępnej w tym miejscu – mówi Karina Slawik-Koźlik, Property Manager Centrum Handlowego Auchan Komorniki.

Znakiem rozpoznawczym marki 4F jest połączenie jakości, technologii i innowacyjnych materiałów z najnowszym designem. Produkty 4F sprawdzają się podczas treningów, a także jako część codziennych stylizacji dla wszystkich, którzy cenią komfort i swobodę ruchów. Firma prowadzi ponad 250 sklepów w Polsce, Litwie, Łotwie, Czechach, Słowacji i Rumunii. Poprzez rozwiniętą sieć sprzedaży hurtowej jest obecna w ponad 400 sklepach multibrandowych w 42 krajach, m.in. USA, Australii, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Zespół projektantów pod znakiem 4F tworzy kolekcje dostosowane do oczekiwań sportowców. Od 2008 roku marka 4F współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim. Podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie
w 2022 r. w strojach 4F wystąpili, oprócz Polski, zawodnicy siedmiu Komitetów Olimpijskich (m.in. Słowacji, Litwy i Portugalii) i trzech komitetów paraolimpijskich. Marka stale współpracuje z drużynami i związkami sportowymi z takich dyscyplin sportu, jak lekkoatletyka, skoki narciarskie, piłka nożna, koszykówka i siatkówka. Jest partnerem technicznym czterech drużyn PKO BP Ekstraklasy. Jej ambasadorami są m.in. Robert Lewandowski i Anna Lewandowska.

Salon 4F w Centrum Handlowym Auchan Komorniki jest ósmą lokalizacją marki w obiektach z portfolio Ceetrus Polska. Z bogatej oferty 4F mogą również korzystać klienci w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk, Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, Centrum Handlowym Auchan Hetmańska, Centrum Handlowym Auchan Mikołów oraz Galerii Bronowice. Za wynajem powierzchni handlowej i stałą współpracę z najemcami obiektów należących do Ceetrus Polska odpowiada zespół Nhood Polska.