Menu główne
Handlowiec 07/2021
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
środa, 22 czerwca 2022
fc focus

Czas rozpocząć wakacje! Już 25 czerwca br. w bydgoskim centrum handlowym odbędzie się specjalne wydarzenie dla wszystkich mniejszych oraz większych dzieci. Do wspólnego świętowania zakończenia roku i rozpoczęcia długiego wypoczynku zaprasza optymistycznie nastawiony do życia przedstawiciel gatunku gąbek morskich, czyli SpongeBob!

Uwielbiany przez młodszych i starszych SpongeBob na co dzień mieszka w podwodnym miasteczku Bikini Dolne. Jednak w najbliższą sobotę pojawi się ze specjalną wizytą w CH Focus w Bydgoszczy, aby spędzić wspólnie czas ze swoimi przyjaciółmi. Dla nich wszystkich zaplanowano wyjątkowe atrakcje.

- SpongeBob cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością od wielu lat. W tym roku to właśnie z nim najmłodsi mieszkańcy Bydgoszczy będą witać wakacje. Przygotowane zostało dla nich wyjątkowe miasteczko, do którego zapraszamy wspólnie z jego morskimi mieszkańcami. Na naszych gości czekać będzie mnóstwo atrakcji zapewniających świetną zabawę - mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

W miasteczku, które powstanie na parterze galerii będzie można pstryknąć sobie fotkę ze SpongeBobem, a pamiątkowym wspólnym zdjęciem pochwalić się w mediach społecznościowych. Dla fanów SpongeBoba przygotowano jeszcze jedną atrakcję, jaką jest Tunel Śmiechu, sprawiający, że każdy popłacze się ze śmiechu.

Dodatkowo, wszystkie dzieci będą mogły odwiedzić dom bohatera, czyli wskoczyć do Wielkiego Dmuchanego Ananasa oraz pobawić się w strefie trampolin. Będzie także okazja do zagrania w kółko i krzyżyk z najlepszym przyjacielem Spongeboba, Patrykiem,  oraz do zapolowania na Meduzę i Gacusia. Dla gości przygotowane zostanie także stoisko do malowania buziek. Ponadto, na wszystkich uczestników zabawy czekać będą dyplomy i upominki.

Wydarzenie odbędzie się 25 czerwca w godzinach otwarcia CH Focus w Bydgoszczy. Udział w atrakcjach jest bezpłatny.

źródło: Newseria