Menu główne
Handlowiec 07/2021
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
środa, 15 czerwca 2022
Katowicka

Czerwiec to miesiąc świętowania Dnia Ojca! Galeria Dominikańska zaprasza do zgłaszania swoich ojców do międzypokoleniowego konkursu. Jest o co zawalczyć, ponieważ nagrodą główną jest efektowna metamorfoza dla wygranego Taty oraz zgłaszającego ze znaną stylistką Jolą Czają, 2000 zł na rodzinne zakupy, a przede wszystkim wspólnie spędzony dzień pełen atrakcji. Zasady udziału są niezwykle łatwe.

Galeria Dominikańska ogłasza tegoroczne lato czasem zmian! Po sukcesie majowej edycji konkursu, w którym brały udział dzieci ze swoimi mamami, przyszedł czas na świętowanie Dnia Ojca. Galeria Dominikańska zaprasza do kolejnej edycji konkursu - w czerwcu w roli głównej królują ojcowie! Do wygrania jest metamorfoza dwóch osób oraz bon na zakupy o wartości 2 tysięcy złotych. O nowy, zachwycający wizerunek zwycięzców zadba znana stylistka gwiazd Jola Czaja, pracująca w zawodzie ponad 20 lat. Zgłoś siebie i swojego ojca do konkursu!

Zasady udziału w konkursie:

  • Zgłoś swojego lub wybranego Tatę (może jako Mama chcesz reprezentować swoje dziecko i zgłosić męża) i siebie do udziału w konkursie na profilu Galerii Dominikańskiej na Facebooku odpowiadając na pytanie „Dlaczego to właśnie twój/ten tato powinien wziąć udział w metamorfozie?”. Liczy się szczerość i fantazja!
  • Odpowiedzi można udzielać do 16 czerwca
  • Jury Galerii Dominikańskiej wraz z Jolą Czają dokładnie zapozna się z odpowiedziami i wybierze kilka najciekawszych i najbardziej kreatywnych
  • W II etapie wyłonieni półfinaliści zostaną poproszeni o przesłanie zdjęć i udzielenie odpowiedzi na kilka dodatkowych pytań, spośród nich zostanie wyłoniony zwycięzca.

Niezapomniany dzień, pełen atrakcji zostanie ukazany w krótkim materiale wideo, a efekty rodzinnej metamorfozy zostaną uwiecznione podczas profesjonalnej sesji fotograficznej. Wspaniała zabawa gwarantowana.

Tym razem Galeria Dominikańska postanowiła uczcić Dzień Ojca – jednej z najważniejszych osób w życiu wielu z nas. Dla wygranej pary z Tatą na czele, przygotowaliśmy dzień pełen atrakcji oraz kompleksową metamorfozę pod okiem specjalistki. Jednak w naszym konkursie najważniejszą nagrodą jest wspólnie spędzony czas i zabawa w rodzinnym gronie. Serdecznie zapraszamy wszystkich wrocławian do udziału w rywalizacji – mówi Ewa Hiller, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

Rodzinna metamorfoza ze stylistką gwiazd to nie wszystko. Z okazji Dnia Ojca, w niedzielę handlową 26 czerwca przygotowaliśmy coś dla najmłodszych wraz z rodzicami. Wyjątkowe miejsce zabaw LindenPark zaprasza do strefy na poziomie +1 na warsztaty z budowania konstrukcji z drewnianych klocków oraz na swój plenerowy plac zabaw. Ekologiczne produkty wysokiej jakości pozwolą na uwolnienie wyobraźni i poszerzą horyzonty najmłodszych i ich ojców. Zapisy na warsztaty znajdują się na stronie internetowej www.galeria-dominkanska.pl a więcej informacji znajdziecie również na Facebook’u. Warsztaty są bezpłatne, odbywają się w godzinach 13:00, 15:00 i 17:00 na poziomie +1, koło kawiarni Starbucks.

Więcej informacji nt. konkursu oraz innych wydarzeń w Galerii Dominikańskiej znajduje się na stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku.

źródło: Newseria