Menu główne
Handlowiec 07/2021
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
czwartek, 14 października 2021
manu

Pokazy mody marek Manufaktury, koncert kobiecego trio „The Chance”, spotkania z postaciami ze świata mody i beauty – to tylko część atrakcji 16. edycji największej imprezy modowej w Manufakturze, którą zaplanowano na trzeci weekend października (15-16.10).

Manufaktura Fashion Week od ponad piętnastu lat wyznacza nowe trendy i inspiruje fanów mody. Przewodnim motywem tegorocznej edycji Fashion Week w Manufakturze będzie „natural beauty” i ciałopozytwność. Manufaktura, wraz z projektantami i zaproszonymi Gośćmi chce promować modę na piękno i akceptację – po dekadach podporządkowywania się wyśrubowanym kanonom urody, przyszedł czas na zerwanie ze sztywnymi ramami i modę (nie)doskonałą.

Body positive w świecie influencerów

W sobotę, 16 października, Gośćmi Fashion Weeka będą dwie wyjątkowe osobowości świata blogosfery. KameleMona, TikTokerka 2021 roku. Swoje kanały w social mediach określa jako „bezpieczną przestrzeń dla wszystkich pozytywnie zakręconych wariatów”. Wieczorem modową scenę przejmie Ola Nowak – znana z satyrycznego kanału „Beksy”.

Muzyczne brzmienia

Oprawę muzyczną wydarzenia zapewni „The Chance”, kobiece trio znane z popularnego muzycznego show. Agnieszka, Monika i Magda to wokalistki, których drogi połączyły się za sprawą udziału w programie telewizyjnym.

Znani i lubiani w Manufakturze

Nad przebiegiem imprezy czuwać będzie znakomity prowadzący, Krzysztof Ibisz – ponadczasowy i zawsze uśmiechnięty prezenter, którego goście Manufaktury pokochali w poprzednich edycjach. Krzysztof słynie nie tylko ze śnieżnobiałego uśmiechu, ale także niesamowitego profesjonalizmu – dzięki temu wszyscy uczestnicy i Goście sobotnich atrakcji będą mogli się poczuć jak prawdziwe gwiazdy!

A jeśli o gwiazdach mowa, nie można zapomnieć o fryzjerskim pokazie w wykonaniu Wojtka Zielińskiego – stylisty fryzur z programu telewizji WP „Daj się odmienić". W programie sztab ekspertów od stylizacji, makijażu i włosów przeprowadza metamorfozę Uczestniczki. Autorzy chcą pokazać, że warto przejrzeć się w oczach innych ludzi i odważyć się na zmianę, która poza innym kolorem włosów, może przynieść akceptację swoich kompleksów, pewność siebie i radość z życia. Taka metamorfoza będzie prowadzona na żywo, na scenie Manufaktura Fashion Week – bo każdy zasługuje na to, by dobrze czuć się we własnej skórze.

Nocne Zakupy

Na Manufaktura Fashion Week nie mogłoby zabraknąć Nocnych Zakupów (start godz. 19), na które miłośnicy mody czekają od początku sezonu jesień-zima.

Manufaktura Fashion Week potrwa w dniach 15-16 października.

źródło: informacja prasowa