Menu główne
Handlowiec 07/2021
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
czwartek, 30 września 2021
kik

Sieć dyskontów tekstylnych KiK zdecydowała się na prolongatę umowy najmu w Retail Parku Włocławek. Sklep niemieckiej marki działa już w większym lokalu.

Obiekt we Włocławku to jeden z trzech znajdujących się portfolio Newbridge parków handlowych typu convenience centre. KiK, będący jednym z 8 najemców obiektu, przedłużył umowę z Newbridge. Dyskont tekstylno-odzieżowy obecny w Retail Parku Włocławek od 2016 roku pozostanie w jego ofercie przez kolejne 5 lat.

- KiK to jeden z kluczowych najemców Retail Parku Włocławek, a także ze względu na swoją mocną pozycję na rynku jeden z filarów naszej oferty modowej. Boom na dyskonty niespożywcze w Polsce jest faktem, a te w swoich planach ekspansji coraz częściej ujmują lokalne obiekty typu convenience, czego przykładem są parki handlowe Newbridge. Decyzję o prolongacie traktujemy więc jako dowód zaufania oraz wiary w stabilny rozwój sieci KiK w naszych obiektach - mówi Karolina Nitowska, leasing manager Newbridge.

Co więcej, najemca nie tylko po 5 latach przedłużył umowę najmu w Retail Parku Włocławek, ale postanowił także zainwestować w powiększenie lokalu, którego powierzchnia wynosi obecnie 666 mkw. GLA. Sklep KiK po remodelingu jest dostępny dla odwiedzających.

- W ostatnich latach dokonaliśmy pewnych zmian w założeniach dotyczących aranżacji przestrzeni, by oferować jeszcze lepsze doświadczenia zakupowe podczas wizyty w KiK. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana i zróżnicowana – od ubrań dla całej rodziny, przez dodatki do aranżacji wnętrz, aż po inne przydatne elementy, jak np. akcesoria papiernicze, produkty do sprzątania czy zabawki dla zwierząt. Zaprezentowanie poszczególnych artykułów jest dużym wyzwaniem, dlatego stale udoskonalamy ten obszar. Cieszymy się, że od sierpnia także w PH Newbridge we Włocławku możemy podzielić się naszą wizją powiększonej i odświeżonej przestrzeni – zapewnia Dyrektor Generalny KiK.

Jak informują przedstawiciele marki, w asortymencie sklepu KiK w Retail Parku Włocławek niezmiennie można znaleźć produkty tekstylne oraz tzw. „non-food”, m.in. dodatki do aranżacji wnętrz, jednak teraz w postaci jeszcze większej ilości pozycji z oferty. - Klienci KiK to osoby, które szanują swój czas i pieniądze. Dumnie reprezentujemy sektor value retailers, co podkreślamy głośno w komunikacie „cena mówi sama za siebie”. Jednak staramy się, by naszą ofertę poza atrakcyjnymi cenami cechowała także dobra jakość, nierzadko potwierdzona certyfikatami, jak np. w przypadku odzieży z bawełny organicznej, bo wiemy, że nasi klienci to osoby doskonale świadome swoich potrzeb – mówi Robert Boguszewski.

W odświeżonym sklepie KiK w Parku Handlowym Włocławek największe zmiany zaszły w zakresie ekspozycji produktów i powiązania poszczególnych grup asortymentowych. Przedstawiciele sieci przewidują, że odwiedzający docenią wprowadzone rozwiązania, co przełoży się na jeszcze częstsze zakupy w lokalu.

- Przez 5 lat obecności w PH Newbridge Włocławek, KiK zyskał już grono stałych klientów, ale dzięki ponownemu otwarciu stworzyliśmy szansę na zwiększenie komfortu zakupów i zaprezentowanie jeszcze większej ilości produktów. To z pewnością nie umknie uwadze osób, które chcą zoptymalizować czas spędzany w sklepach. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi, jaki oferujemy w KiK, w jednym miejscu możemy znaleźć i te „basicowe”, i te modne ubrania dla całej rodziny, kupić dodatki do wnętrz, znaleźć coś idealnego na prezent albo dla naszego pupila, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Dlatego wierzę, że zmiany w zakresie metrażu i zagospodarowania przestrzeni nie tylko umocnią nasze relacje z dotychczasowymi klientami, ale także zwiększą zainteresowanie sklepem KiK – podsumowuje Robert Boguszewski.

źródło: informacja prasowa