Menu główne
Handlowiec 07/2021
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
czwartek, 05 sierpnia 2021
Tarnobrzeg

Galeria Tarnobrzeg powstanie w ścisłym centrum miasta, wydane zostało   ostateczne pozwolenie na budowę pierwszego w Tarnobrzegu nowoczesnego centrum handlowo-rozrywkowego.

Inwestorem projektu jest konsorcjum spółek Master Development Poland i PKB Inwest Budowa. Nowoczesny obiekt powstanie w ścisłym centrum miasta przy ul. Sikorskiego i Dominikańskiej. Na powierzchni 16 tys. m2 GLA zaplanowano około 60 lokali handlowych i usługowych. W galerii znajdziemy duży supermarket spożywczy, sklepy dyskontowe liczne kawiarnie oraz restauracje. Oferta galerii jest szeroka, pojawią się drogerie,  liczne sklepy z markami modowymi, sklepy jubilerskie oraz wiele innych atrakcji.

– Galeria Tarnobrzeg to długo oczekiwany projekt zarówno przez nas, jak i przez mieszkańców regionu. W samym powiecie tarnobrzeskim zamieszkuje około 100 000 osób, a w strefie bezpośredniego oddziaływania centrum ponad 130 000 osób, które już za około 2 lata będą mogły robić zakupy w naszym centrum. Będzie to pierwszy tego typu obiekt w mieście, pojawi się w nim wiele dotychczas nieobecnych tutaj marek, a także pierwsze w promieniu 40 km nowoczesne kino. Tym bardziej cieszymy się, że możemy rozpocząć budowę i już wkrótce zaprosić wszystkich do Galerii Tarnobrzeg – mówi Leszek Dąbrowski, Prezes Master Development Poland, współinwestora Galerii Tarnobrzeg.

– Dzięki doskonałemu położeniu, a także odpowiedniemu doborowi najemców lokali handlowych i usługowych Galeria Tarnobrzeg stanie się nie tylko najwygodniejszą w regionie destynacją zakupową, ale także wyjątkowym miejscem do spędzania wolnego czasu z rodziną i znajomymi. Jestem przekonana, że obiekt będzie się cieszył bardzo dużą popularnością zarówno wśród najemców, jak i klientów – podkreśla Izabela Polak-Chmielewski, Leasing Manager BOIG.

Zmotoryzowani klienci Galerii Tarnobrzeg będą mogli zaparkować swój samochód w podziemnej hali garażowej, która pomieści ponad 300 aut.

Tarnobrzeska galeria powstanie w ścisłym centrum miasta, przy głównej arterii komunikacyjnej Tarnobrzega – drogi wojewódzkiej nr 723 (ulica Sikorskiego). Galeria w centrum Tarnobrzega ma powstać do I połowy 2022 roku.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest The Blue Ocean Investment Group.

Źródło: tyna.info.pl