Menu główne
Handlowiec 07/2021
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
środa, 19 maja 2021
Centrum Korona

W najbliższy piątek w Centrum Korona ruszy punkt adopcji roślin! To doskonała okazja, by dać drugie życie roślinom, których już nie potrzebujemy lub zdobyć nowe okazy kwiatów do swojej kolekcji. Akcji będzie towarzyszyć atrakcyjna promocja, w ramach której w zamian za paragon odwiedzający otrzymają skrzydłokwiat lub kartę podarunkową.

W dniach 21-22 maja w Centrum Korona będzie działać specjalny punkt adopcji roślin, w którym mieszkańcy Wrocławia będą mogli oddać niepotrzebne lub wymagające większej pielęgnacji rośliny doniczkowe. W zamian za przyniesione kwiaty będzie można odebrać płócienną ekotorbę na zakupy lub inną roślinę, wybraną spośród tych przyniesionych przez klientów. Wszystkie pozostałe kwiaty trafią pod opiekę ekspertów z Miejskiej Partyzantki Ogrodniczej, a następnie znajdą nowych właścicieli za pośrednictwem grup na Facebooku poświęconych ogrodnictwu i roślinom, w ramach akcji Wrocław nie marnuje. Rośliny będzie można oddawać w Punkcie Obsługi Akcji w godz. 12:00-20:00.

– Cieszymy się, że znów możemy zaprosić klientów do naszych sklepów. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla nich nowe promocje i atrakcje, które jeszcze bardziej umilą zakupy. Wierzymy, że zaplanowana przez nas promocja oraz akcja adopcji roślin spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców i dostarczy im wiele radości mówi Magdalena Piechna, Head of Portfolio Management, Cromwell Property Group, właściciel Centrum Korona.

Akcji adopcji roślin będzie towarzyszyć również atrakcyjna promocja. Wszystkie osoby, które zrobią zakupy w Centrum Korona w dniach 21-22 maja, będą mogły odebrać w prezencie roślinę doniczkową lub bon podarunkowy. Okazując paragon o wartości min. 100 zł klienci otrzymają piękny skrzydłokwiat, z kolei paragon na kwotę 150 zł będą mogli wymienić na kartę podarunkową o wartości 30 zł. Podane kwoty zakupów mogą być sumą maksymalnie 2 paragonów (w tym 1 paragon na kwotę 50 zł z hipermarketu Auchan). W celu odebrania nagrody należy zgłosić się z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji. Karty podarunkowe klienci będą mogli wykorzystać we wszystkich sklepach i salonach usługowych w Centrum Korona. Regulamin promocji będzie dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Dodatkowo w piątek, 21.05.2021, w godz. 12.00-20.00 w Punkcie Obsługi Akcji na miłośników roślin będzie czekał Witold Czuksanow - autor książek o tematyce ogrodniczej, dziennikarz telewizyjny i współtwórca programu telewizyjnego „Rok w ogrodzie”. Pan Witold doradzi, jak opiekować się roślinami i na miejscu pomoże w przesadzeniu roślin do nowych doniczek.