Menu główne
Handlowiec 07/2021
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
środa, 19 maja 2021
Wola Park

Pandemia COVID-19 znacząco wpłynęła na funkcjonowanie sklepów wielkopowierzchniowych, w tym na czasowe zamknięcie większości lokali handlowych, które są w nich zlokalizowane. Wola Park wykorzystał ten czas na rozmowy z najemcami, dzięki czemu na jego terenie otworzyło się pięć nowych sklepów, a jeden zmienił lokalizację. Ofertę Wola Parku wzbogaciły różnorodne marki: iSpot Apple Premium Reseller, MakeUp, Świat Książki, SIZO i VIVE Premium, a lokalizację zmienił sklep Home&You. Tym samym rozszerzona została oferta m.in. elektroniki, odzieży, kosmetyków, książek oraz produktów do wystroju wnętrz.

Jedną z nowych, prestiżowych marek, która jest obecnie dostępna dla klientów w Wola Parku jest iSpot Apple Premium Reseller. Salon oferuje pełną gamę produktów marki Apple oraz innych czołowych producentów z branży IT, fotografii, audio czy wideo. Klienci mają na miejscu możliwość przetestowania takich urządzeń jak: MacBook, iPhone, iPad czy Apple Watch. Punkt dostępny jest na pierwszym piętrze obok sklepu C&A.

Dla klientów poszukujących kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych pojawił się  salon MakeUp, zlokalizowany na parterze. To marka z ponad 280 milionami użytkowników z 14 krajów, którzy kupują ponad 45 milionów produktów rocznie.

Dzięki dołączeniu do grona najemców księgarni Świat Książki, rozszerzyła się także oferta książek, akcesoriów papierniczych i tekstylnych, zabawek, gier oraz zestawów kreatywnych. W salonie, zlokalizowanym na pierwszym piętrze, można także bezpłatnie odbierać zamówienia złożone w sklepie internetowym. Punkt w Wola Parku jest jednym z około 150 księgarń Świata Książki na terenie całej Polski.

Również na pierwszym piętrze, pomiędzy salonami Parfois a Big Star, klienci mają możliwość odwiedzenia butiku SIZO. W asortymencie sklepu dostępne są znane, włoskie oraz polskie marki.

Kolejną nową marką odzieżową dostępną w Wola Parku jest VIVE Premium. Działalność butiku skupia się na dawaniu drugiego życia ubraniom prestiżowych marek. Asortyment jest całkowicie wymieniany raz w tygodniu. Butik jest zlokalizowany na parterze obok sklepu zoologicznego Aquarius.

– Zgodnie z decyzją rządu wszystkie sklepy w galeriach handlowych, w tym w Wola Parku mogą być otwarte od 4 maja br. W czasie zamknięcia nie próżnowaliśmy i podpisaliśmy umowy z kolejnym najemcami. Cieszymy się, że dzięki temu nasi klienci mają nowe powody, by odwiedzić Wola Park. Jesteśmy przekonani, że rozszerzona oferta spotka się z zainteresowaniem kupujących i jeszcze lepiej odpowie na ich potrzeby – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Customer Experience Leader Wola Parku.

Inną nowością w Wola Parku jest zmieniona lokalizacja sklepu Home&You, który przeniósł się z parteru na pierwsze piętro. Dzięki temu placówka ma obecnie powierzchnię około 400 m2, nową witrynę oraz jasne i przestrzenne wnętrze, w którym niezmiennie zaprezentowane są wyposażenie i akcesoria do domu. Salon jest dostępny pomiędzy markami Mango i House.