Menu główne
Handlowiec 12.2020
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
poniedziałek, 30 listopada 2020
Port Rumia

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan, które liczy blisko 80 sklepów, właśnie powiększyło ofertę modową. 28 listopada do grona najemców tego obiektu dołączył salon firmowy marki Cross Jeans, który zajął lokal o powierzchni ponad 100 mkw.

Klienci Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan mogą obecnie korzystać z bogatej oferty blisko 80 sklepów, wśród których są butiki odzieżowe, obuwnicze, salony z wyposażeniem i aranżacją wnętrz, a także liczne punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Pod koniec listopada grono najemców pomorskiego centrum handlowego powiększyło się o markę Cross Jeans.

Firma Cross Jeans jest europejskim dostawcą produktów z najwyższej klasy denimu w kategorii lifestyle. Ubrania Cross Jeans adresowane są do młodych osób, które cenią wygodę i styl. Wysokiej jakości denim, organiczna bawełna czy naturalne skóry używane do produkcji ubrań, obuwia i dodatków dodają kolekcjom wyjątkowego charakteru.

W salonie Cross Jeans otwartym w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan klienci mogą znaleźć kolekcje dla kobiet i mężczyzn, a w szczególności różnorodne fasony spodni jeansowych. Można do nich dobrać T-shirty, koszule, sportowe bluzy, kurtki czy swetry i w ten sposób stworzyć niepowtarzalną stylizację. Uzupełnią ją także dostępne w salonie akcesoria, jak paski czy skarpety, a także obuwie.

– Zależy nam na tym, by portfolio najemców obecnych w naszej galerii handlowej sukcesywnie rozszerzało się. Dlatego szczególnie cieszy nas, że marka Cross Jeans obdarzyła nas zaufaniem w tak trudnym czasie, jakim jest pandemia i zdecydowała się na otwarcie salonu w naszym centrum handlowym. Liczymy na to, że nowy salon będzie cieszył się dużym zainteresowaniem klientów – mówi Monika Brandeburg, property manager w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

Marka Cross Jeans jest obecna w szafach Polaków od ponad 25 lat. Sklepy firmowe można znaleźć w kilkunastu miastach na terenie kraju. Salon otwarty w Porcie Rumia, będzie drugą lokalizacją marki w województwie pomorskim.

– Nasza decyzja o rozpoczęciu współpracy z Portem Rumia Centrum Handlowym Auchan jest odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów, mieszkających w województwie pomorskim. Wyselekcjonowana oferta produktowa, salon przyjazny klientowi oraz profesjonalna obsługa – to trzy filary, na których oparliśmy koncept nowego salonu Cross Jeans w Porcie Rumia – mówi Piotr Rdzanek, sales director w Cross Jeans.