Menu główne
Handlowiec 12.2020
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
czwartek, 22 października 2020
Agata Stańkowska

Nowe stanowisko objęła Agata Stańkowska, dotychczas pełniąca funkcję Associate Director w zespole wynajmu powierzchni handlowych, wieloletni członek grupy Sierra Balmain.

Agata Stańkowska to ekspert w branży nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w komercjalizacji, planowaniu i wdrażaniu strategii najmu w galeriach, parkach handlowych oraz centrach logistycznych. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe na rynkach nieruchomości: komercyjnych, biurowych, przemysłowych i magazynowych. Wcześniej pracowała w AIG Lincoln (dziś White Star Real Estate), od 8 lat związana jest z Sierra Balmain (dawniej Balmain Asset Management).

– Moim głównym celem jest budowanie oraz utrzymywanie  profesjonalnej i długofalowej współpracy zarówno z obecnymi, jak i przyszłymi najemcami. Centra handlowe to przede wszystkim oferta naszych partnerów biznesowych, z którymi wypracowaliśmy silne relacje, tak obecnie istotne w obliczu wyzwań związanych z Covid-19. Bardzo się cieszę, że mam możliwość kierowania zespołem najmu, wzmacniając i rozwijając nasze centra – mówi Agata Stańkowska, Director, Head of Leasing Sierra Balmain.

Agata Stańkowska, podczas kariery w Balmain Asset Management i Sierra Balmain, była zaangażowana w prawie cały portfel nieruchomości firmy w Polsce, odpowiadając za komercjalizację takich obiektów, jak Centrum Handlowe Ferio w Koninie, Galeria Pomorska w Bydgoszczy, Galeria Panorama w Poznaniu, Centrum Aura w Olsztynie, Centrum Galardia w Starachowicach, Centrum Handlowe Borek we Wrocławiu, Galeria Turzyn w Szczecinie, Centrum Zakopianka oraz Galeria Kazimierz w Krakowie, a także Centrum Jantar w Słupsku, Centrum Echo w Radomiu oraz Centrum Zielone Tarasy w Elblągu.

Agata Stańkowska pracuje również przy komercjalizacji Galerii oraz Parku Handlowego Emka w Koszalinie. Ponadto jest odpowiedzialna za Galerię Malta w Poznaniu oraz Europę Centralną w Gliwicach.

– W imieniu Zarządu Grupy gratuluję Agacie. Bardzo się cieszę, że podjęła się roli Head of Leasing, ponieważ jej rozsądna ocena sytuacji, wypracowane silne relacje i szerokie doświadczenie przyniosą ogromne korzyści zespołowi Sierra Balmain, naszym najemcom i naszym centrom – mówi Paul Cawood, Group Director Sierra Balmain.