Menu główne
Handlowiec 12.2020
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
wtorek, 12 maja 2020
Posnania

Maseczkomaty, w których można zakupić niezbędne środki ochrony indywidualnej oraz kampania informacyjna na temat bezpiecznych zakupów z udziałem m.in. MIGAM. To najnowsze propozycje, które Posnania przygotowała dla swoich klientów, aby czuli się w bezpiecznie i komfortowo podczas zakupów. Większość sklepów i punktów usługowych otwartych jest w Posnanii od 4 maja i przestrzegane są w nich zasady bezpieczeństwa higienicznego.

Osoby odwiedzające Posnanię mogą zaopatrzyć się w rękawice nitrylowe, trójwarstwowe maseczki medyczne oraz żele antybakteryjne. Mogą je kupić w maseczkomatach umieszczonych na terenie obiektu.

Posnania stawia na bezpieczeństwo wszystkich swoich klientów oraz pracowników, dlatego uruchomiła na swojej stronie internetowej zakładkę informującą o tym, jak zachować się na terenie galerii, aby robić bezpieczne zakupy (https://posnania.eu/bezpiecznezakupy/). Centrum dba również o klientów ze specjalnymi potrzebami, dlatego Posnania podjęła współpracę z MIGAM – firmą, która specjalizuje się w rozwiązaniach dla osób głuchych i usprawnieniem komunikacji między głuchymi, a słyszącymi. Powstał film będący instrukcją w języku migowym na temat zasad bezpieczeństwa dla klientów w Posnanii. Film jest wyświetlany na ekranach Clear Channel w centrum. Równocześnie w kanałach social media Posnanii trwa kampania informacyjna dotycząca bezpiecznych zakupów.

– W trosce o naszych klientów, w tym również osoby niepełnosprawnościami wprowadziliśmy cały system rozwiązań mających zapewnić im bezpieczeństwo. Naszym celem była maksymalizacja komfortu robienia zakupów w tym trudnym dla nas wszystkich okresie – mówi Marek Ćwiek dyrektor Posnanii, który przybliżył zasady bezpieczeństwa obowiązujące w obiekcie na jej facebookowym profilu.

Klienci udający się na zakupy w Posnanii proszeni są o dostosowanie się do zasad zachowania dwumetrowego dystansu również na schodach ruchomych, pojedynczego korzystania z wind, a przede wszystkim zasłaniania ust i nosa oraz niespożywania jedzenia i napojów na terenie obiektu. Klienci zmotoryzowani powinni zajmować co drugie miejsce parkingowe w celu zachowania odstępu.