Menu główne
Handlowiec 12.2020
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
wtorek, 28 kwietnia 2020
Galeria Mazovia

Hasło „Dziękujemy, że jesteście!” i wielkie różowe serce – w Płocku pojawiły się billboardy, poprzez które Galeria Mazovia dziękuje pracownikom ochrony zdrowia, policjantom i wszystkim, którzy każdego dnia pomagają mieszkańcom miasta, wypełniając swoje obowiązki. Ponadto Mazovia postanowiła przekazać ponad 100 litrów płynu do dezynfekcji Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Płocku. W działania pomocowe może włączyć się jednak każdy mieszkaniec Płocka – szyjąc maseczki, czy jako wolontariusz – pomagając seniorom w codziennych zakupach.

W obecnej sytuacji niezwykle ważne są wyrazy wzajemnej solidarności, wsparcia i życzliwości. W Galerii Mazovia, która prowadzi działalność w ograniczonym zakresie ich nie brakuje. Na terenie obiektu czy w supermarkecie można znaleźć ulotki i plakaty, skierowane do najstarszych mieszkańców Płocka. Wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płocku bezpłatnie pomagają w dostarczaniu do domów zamówionych produktów spożywczych czy lekarstw, tak aby wesprzeć osoby, które pozostają w domach. Dziękując wszystkim, którzy na co dzień niosą pomoc potrzebującym, Galeria Mazovia stworzyła billboardy z sercem i hasłem „Dziękujemy, że jesteście!”, które pojawiły się w całym mieście.

– Czujemy się częścią lokalnej społeczności, dlatego zdecydowaliśmy się wykorzystać nasze nośniki reklamowe w ten nietypowy sposób. Dziś wszyscy okazujemy wdzięczność za zaangażowanie i odwagę każdego, kto codziennie wspiera mieszkańców naszego miasta – od codziennych zakupów po ratowanie zdrowia i życia – mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, Dyrektor Galerii Mazovia.

Swoje wsparcie Galeria Mazovia postanowiła okazać także Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Płocku, któremu we współpracy z jednym z najemców przekazała ponad 100 litrów płynu do dezynfekcji. Płocki obiekt do pomagania zachęca jednak każdego.

– Jesteśmy otwarci na wszystkie inicjatywy, które będą wspierać mieszkańców Płocka w tym trudnym czasie. Można zgłosić się do nas ze swoim pomysłem, a my chętnie pomożemy w jego promocji. Obecnie bardzo ważna jest ta międzyludzka solidarność i mobilizacja, dlatego im więcej instytucji oraz firm będzie wspierać wszelkie inicjatywy pomocy, tym lepszy efekt uzyskamy – podsumowuje Izabela Tucholska-Oleszczuk.