Menu główne
Handlowiec 12.2020
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
środa, 13 listopada 2019
Klif

W poszukiwaniu unikatowych produktów Galeria Klif w Warszawie stawia zarówno na modowe okazje, jak i tradycyjne smaki dostarczane prosto od lokalnych rzemieślników. W listopadzie na odwiedzających czeka Jarmark Regionalny, w trakcie którego Klienci będą mieli możliwość spróbować tradycyjnych wędlin z Podlasia, skosztować kurpiowskiego pieczywa i rozsmakować się w naturalnych miodach i korycińskich serach. Zwieńczeniem miesiąca będzie Święto szalonych okazji Black Friday, podczas którego miłośnicy mody będą mieli niebywałą okazję rozkoszować się wyprzedażowymi perełkami, jak również skorzystać z bezpłatnych porad stylistów Klif w ramach Fashion Studio.

Okres przedświąteczny to wyjątkowy moment, podczas którego w kuchni rodzą się niepowtarzalne smaki i świąteczne potrawy. Od 13 do 23 listopada Galeria Klif w Warszawie zaprasza na Jarmark Regionalny, który pozwoli rozkoszować się smakiem tradycyjnych, lokalnych wyrobów. Rzemieślniczo przygotowywane przysmaki to połączenie dawnej receptury i najwyższej jakości produktów. Domowe wędliny i sery korycińskie z Podlasia, makowce z Suwalszczyzny, chleby na prawdziwym zakwasie, wędzone ryby oraz oscypki i przetwory w słoikach pozwolą delektować się atmosferą Świąt… jeszcze przed ich nadejściem.

Ostatnie dwa dni listopada w warszawskim Klifie upłyną pod znakiem wyprzedażowych okazji, w których poszukiwaniu pomoże zespół dedykowanych stylistów w ramach KLIF I FASHION STUDIO. Z okazji nadchodzącego „Black Friday” Galeria Klif w Warszawie organizuje dwudniowy maraton wyprzedaży. 29 i 30 listopada to okazja dla prawdziwych fashion lovers, aby zasmakować mody w najwyższym wydaniu i w okazyjnych cenach. Silne marki sektora premium oraz semi-premium to propozycje Klif i zdecydowana przewaga nad ofertami rynku outletowego. Dodatkowo korzystając z konsultacji modowych ekspertów Klif odwiedzający zyskują zarówno stylizację, jak i cenę szytą na miarę swoich oczekiwań. Dzięki nim każdy zakup będzie pełen rabatów.