Menu główne
Handlowiec 09.2019
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
czwartek, 05 września 2019
Galeria Klif

Szereg nowych najemców, unikatowe na Polską skalę Fashion & Glam Studio umożliwiające konsultacje ze specjalistami w dziedzinie makijażu, stylu i dress codu. Jak również jedyny spośród warszawskich centrów handlowych punkt concierge, będący na stałe do dyspozycji odwiedzających. Nowy sezon otwiera drzwi Galerii Klif i zwiastuje zmiany zachodzące w jej wnętrzach…

Jesień to dla warszawskiej Galerii Klif sezon otwarć i realizacji wielkich planów! Od września do grona najemców galerii dołączą zarówno modowe marki, jak i przedstawiciele technologii oraz designu, tym samym poszerzając jej dotychczasowy asortyment o nowe, nieznane dotąd segmenty. We wrześniu Galeria Klif powita:

LG Brand Store – unikatowy i jedyny w Europie salon marki LG, w którym klienci będą mieli  niebywałą okazję przetestować i zakupić akcesoria technologiczne premium.

10DAYS Amsterdam – pierwszy w Polsce butik marki, która słynie z unikalnych, minimalistycznych kolekcji i dodatków.

ARA Obuwie – markę, która szczególną wagę przywiązuję nie tylko do najwyższej jakości swoich produktów, ale także ręcznego procesu ich produkcji, w sposób zrównoważony i nieszkodliwy dla otoczenia.

MOOD multibrand premium to polska marka, dedykowana nowoczesnym kobietom ceniącym sobie niebanalny styl, komfort i wygodę.

NISSA – marka obecna w stolicach mody na całym świecie m.in. w Nowym Jorku, Moskwie, Londynie i Mediolanie, a teraz także w Galerii Klif.

Villeroy&Boch, czyli produkty z działu łazienka i wellness, które zmieniają funkcjonalne pomieszczenie w indywidualną strefę relaksu.

Stoisko IQOS – firmy będącej pionierem w produkcji bezdymnych urządzeń elektronicznych, zaprojektowanych przez Philip Morris International.

KLIF I FASHION & GLAM STUDIO

Na miejscu do dyspozycji będzie szerokie grono profesjonalistów z różnych dziedzin m.in. Magdalena Pieczonka, znana makijażystka, autorka kolekcji pędzli do makijażu, a także książki „Twój makeup z gwiazdami” oraz Grzegorz Bloch, miłośnik mody i stylista gwiazd, którego warsztat oraz umiejętności zawodowe kształtowane są od ponad dwóch dekad. Dodatkowo do dyspozycji odwiedzających będą również trenerki dress codu oraz etykiety biznesu: Ewelina Zesiuk i Katarzyna Kobiela. Dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać i dopasować  usługę do swoich potrzeb. W ramach KLIF | FASHION STUDIO odwiedzający galerię mogą zapisać się na bezpłatne konsultacje z wybranym stylistą, które będą dopasowane indywidualnie.

Dzięki KLIF | GLAM STUDIO można skorzystać z serwisu komplementarnego, gdzie wizażysta zadba o odpowiednią pielęgnację cery, a także dopasuje i wykona makijaż zgodnie z potrzebami klienta. Dodatkowo decydując się na wizytę w Galerii Klif można skorzystać z porad Magdy Pieczonki oraz poznać podstawy pielęgnacji wraz z kosmetologiem kliniki La Perla.