Menu główne
Handlowiec 03.2020
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
wtorek, 16 lipca 2019
Egurrola Dance Studio

Galeria Północna poszerza swoją ofertę kulturalno–rozrywkową o profesjonalne kursy taneczne dla dzieci i dorosłych. Nowy odział znanej i cenionej w Polsce szkoły tańca Egurrola Dance Studio zajmować będzie powierzchnię ponad 750 mkw., a zajęcia rozpoczną się już we wrześniu.

Szkoła tańca Egurrola Dance Studio będzie wyposażona w cztery sale taneczne z najwyższej jakości parkietem oraz dużymi lustrami z powłoką antyrefleksyjną, aby zapewnić kursantom wysoki komfort nauki. Zajęcia poprowadzi kadra wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, a w ofercie szkoły znajdą się kursy z różnych stylów tańca dla dzieci, młodzieży, kobiet, par i singli na wszystkich poziomach zaawansowania, w których będą mogli wziąć udział zarówno profesjonalni tancerze, jak i osoby początkujące. Nowo otwarta szkoła tańca będzie się mieścić na drugim piętrze Galerii Północnej w pobliżu strefy restauracyjnej.

– Wybór Galerii Północnej na kolejną lokalizację szkoły Egurrola Dance Studio w Warszawie nie był przypadkowy. W ostatnich latach nowoczesne centra handlowe stały się miejscem, do którego przenosi się życie w dużych miastach. Klienci nie tylko robią tam zakupy, ale także szukają bogatej oferty rozrywkowej. Galeria Północna łączy wszystkie te aspekty i właśnie dlatego wydaje się idealnym miejscem na szkołę tańca. To także doskonała przestrzeń do organizowania roztańczonych eventów, z których słynie Egurrola Dance Studio, a pierwszym z nich będzie Uroczyste Otwarcie, na które zapraszam już 7 września – powiedział Agustin Egurrola, założyciel Egurrola Dance Studio.

Oprócz regularnych zajęć tanecznych Egurrola Dance Studio zapewni również inne formy rozrywki. Wszyscy kursanci będą mieć możliwość udziału w cyklicznych maratonach oraz turniejach tańca. Szkoła będzie organizować bale i półkolonie dla dzieci, wieczorki taneczne dla singli i par, a także letnie i zimowe obozy dla dzieci i młodzieży oraz zorganizowane wyjazdy dla dorosłych. W ofercie znajdzie się także Baby’s Academy, czyli cykl zajęć skierowanych do świadomych rodziców oraz dzieci już od pierwszego roku życia.

– Znając potrzeby klientów naszej galerii oraz mieszkańców Białołęki i okolic, wiemy, że brakowało dotąd miejsca, w którym mogliby rozwijać swoje talenty. Cieszymy się, że już wkrótce stworzymy im taką możliwość w Galerii Północnej. Szkoła tańca będzie też doskonałym dopełnieniem oferty rozrywkowej naszej galerii. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Egurrola Dance Studio również podczas eventów tanecznych, organizowanych na terenie Galerii Północnej – powiedziała Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager Galerii Północnej.

Egurrola Dance Studio to największa sieć szkół tańca w Polsce, oferująca edukację taneczną na najwyższym poziomie. Szkoła tańca działa już ponad 25 lat i od września obejmie 12 szkół w prestiżowych lokalizacjach na terenie całego kraju. Jej założycielem jest znany polski choreograf i juror programów telewizyjnych – Agustin Egurrola.