Menu główne
Handlowiec 06/2019
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
wtorek, 02 lipca 2019
Klif

Od 24 do 28 czerwca w warszawskiej Galerii Klif odbyła się wystawa malarstwa z kolekcji Shtuka art galery w ramach projektu Klif | ART Studio. Zaprezentowana została twórczość czołowych, polskich artystów o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i przedstawicieli młodego pokolenia, których malarski talent, oryginalność i odwaga artystyczna gwarantują pewną karierę. Odwiedzający warszawską Galerię Klif w tych dniach, mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem prezentowanych dzieł, jak również porozmawiać bezpośrednio z ich twórcami. W ten sposób Klif staje się miejscem otwartym, w którym moda idzie w parze ze sztuką, a każda wizyta zapewnia nie tylko materialne przeżycia.

Galeria Klif w duchu nowej strategii „Klif. Otwarty na…” coraz szerzej otwiera się na różne projekty, jak również inicjatywy lokalne. Przykładem jest współpraca ze Shtuka art. gallery w ramach projektu KLIF | ART STUDIO, którego celem było kreowanie okazji do obcowania ze sztuką i dzielenia się nią w każdy możliwy sposób. Warszawska Galeria Klif, słynąca ze swojego zamiłowania do mody stała się doskonałym partnerem i idealnym tłem do zorganizowania wystawy, promując artystów i oddając ich twórczość do dyspozycji odwiedzającym galerię. Dzięki temu klienci Klif podczas zakupów mogli zatrzymać się na chwilę i wkroczyć do świata sztuki. Swobodnie przemieszczając się między różnymi stylami i technikami – od malarstwa satyrycznego, po klasyczne techniki malarskie jak również te mieszane każdy, niezależnie od upodobań artystycznych czy zasobności portfela, znajdzie swój wymarzony obraz.

W dniach 24 – 28 czerwca zaprezentowanych zostało 30 różnych obrazów autorstwa: Agaty Mikulskiej- Sienkiewicz, Jacka Maślankiewicza, Justyny Warwas, Olgi Bukowskiej, Przemysława Praktis - Sieńko, Zuzanny Jankowskiej, Marka Rużyka, Elżbiety Lubomirskiej, Krzysztofa Polaczenko, Mai Aleksandry Gackowskiej, Stanisławy Pietrzak-Kurpińskiej, Beaty Pflanz, Dominika Narowskiego, Agnieszki Sandomierz, Artura Kocur Marciniszyna, Natalii Antonieskiej i Agnieszki Sandomierz.