Menu główne
Handlowiec 06/2019
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
wtorek, 15 grudnia 2015
Małpka Express z nową stroną internetową

Małpka Express uruchomiła nowy serwis internetowy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz zmianom w podziale treści, strona znacznie zyskała na funkcjonalności. Jest intuicyjna, a przez to przyjazna dla użytkownika, który szybko odnajdzie interesujące go informacje. Zmianie uległa także szata graficzna serwisu. Za przygotowanie nowej strony odpowiadała agencja ADHD Interactive.

– Nowa odsłona strony Małpka Express to odpowiedź marki na potrzeby i oczekiwania klientów oraz sugestie użytkowników poprzedniej wersji - informuje Przemysław Mroczek, Dyrektor Departamentu Marketingu Małpka S.A. Użyteczność serwisu mogą docenić zarówno nasi klienci, jak i wszystkie osoby zainteresowane współpracą - potencjalni Partnerzy Prowadzący Sklep, osoby posiadające lokal na wynajem, czy też zainteresowane pracą w naszej centrali – dodaje.

Na stronie klienci mogą  m.in. zapoznać się z aktualnymi ofertami rabatowymi przygotowanymi przez sieć, przejrzeć gazetkę promocyjną, czy też sprawdzić lokalizację najbliższego sklepu. Z kolei osoby zainteresowane prowadzeniem lokalu mogą zapoznać się z możliwościami jakie daje współpraca w charakterze Partnera Prowadzącego Sklep oraz wypełnić formularz aplikacyjny. Osoby posiadające lokal na wynajem za pośrednictwem nowej strony wypełnią kwestionariusz, który następnie trafi do analizy przez właściwy departament.

Warstwa merytoryczna strony została wzbogacona także o sekcję z komiksami. Wraz z nową odsłoną na witrynie będą systematycznie zamieszczane paski komiksowe z trzema spersonifikowanymi bohaterami: Filipem Naczelnym, Emilią King-Kongowską  i Tymonem Wyjcem, które są także obecne na profilu Facebook marki. Można także samodzielnie stworzyć komiks z ich udziałem!

Jednocześnie promocję nowej strony uatrakcyjniają konkursy z nagrodami.

Nowa strona jest dostępna pod niezmienionym adresem: www.malpkaexpress.pl, a także nawww.malpka.pl, który wcześniej stanowił wyłącznie domenę korporacyjną spółki Małpka S.A., operatora sieci.