Menu główne
Handlowiec 09.2019
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
piątek, 06 marca 2015
Pierwszy Apple Premium Reseller w Toruniu

Notowana na warszawskiej giełdzie spółka Eurotel SA uruchomi w najbliższy czwartek (12 marca) w centrum handlowym Atrium Copernicus  w Toruniu, pierwszy w tym mieście i już ósmy w Polsce, salon sprzedaży produktów Apple pod marką iDream. Od 12 marca przez 4 dni w salonie będą się odbywały towarzyszące otwarciu imprezy, podczas których można będzie także skorzystać ze zniżek na zakupy.

Eurotel SA to spółka z bogatym doświadczeniem i potencjałem w zakresie obsługi salonów sprzedaży, nabytym przez lata współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi Play i T-Mobile. Eurotel będąc czołowym partnerem tych operatorów, obsługuje łącznie sieć prawie 300 salonów sprzedaży. Dzięki współpracy z Apple, Eurotel jako Apple Authorized Reseller może otwierać i prowadzić na polskim rynku autoryzowane salony sprzedaży klasy Premium. Oprócz sprzedaży produktów Apple, Eurotel ma też możliwość prowadzenia działalności w zakresie usług serwisowych i szkoleniowych.

- Powierzchnia otwieranego w najbliższy czwartek salonu wynosi ponad 100 metrów kwadratowych, co oprócz doskonałej lokalizacji, jest jednym z wymogów otrzymania najwyższej kategorii salonów sprzedaży jako Apple Premium Reseller. W ofercie sklepu znajdą się zarówno wszystkie produkty z aktualnej oferty Apple, jak i oprogramowanie oraz akcesoria do MacBooków, iPhone'ów, czy iPadów W salonie dostępna będzie również szeroka oferta produktów innych producentów  współpracujących z produktami Apple - mówi Joanna Jaworska, manager marki iDream w Eurotel SA – Co ważne, salon ma być nie tylko miejscem, do którego przychodzi się dokonać zakupu. Podobnie jak to się dzieje w innych salonach iDream, tak i w Toruniu będziemy prowadzić warsztaty i szkolenia, z obsługi urządzeń Apple, aplikacji i programów, prezentować nowinki technologiczne powiązane z technologiami Apple, a nasi eksperci pomogą każdemu chętnemu w konfiguracji sprzętu czy nauczą podstaw pracy w ekosystemie urządzeń Apple.