Menu główne
Handlowiec 12.2020
slajd 1
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Tytuł po raz pierwszy ukazał się w 1923 roku
Aktualności
wtorek, 17 lutego 2015
Sklep Tchibo w City Center w Poznaniu

Nowy sklep Tchibo został otwarty w centrum handlowym City Center w Poznaniu. Nowopowstały sklep zapewnia unikalne doświadczenie zakupowe. Kolejna lokalizacja w portfolio sieci to potwierdzenie konsekwentnego rozwoju biznesu Tchibo w Polsce, który opiera się na dwóch wzajemnie uzupełniających się kanałach sprzedaży produktów użytkowych: sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym Tchibo.pl.

Wyjątkowy koncept biznesowy Tchibo polega na połączeniu różnorodnej oferty kaw i baru kawowego ze sprzedażą unikalnych produktów w tematycznych, cotygodniowych kolekcjach. To już czwarty sklep Tchibo w Poznaniu. Mieści się w samym centrum miasta, przy dworcu głównym PKP i Centrum Targowym, a jego powierzchnia sprzedażowa wynosi ponad 120 m². Lokal jest położony na poziomie -1 centrum handlowego City Center.

- Nowy sklep Tchibo w Poznaniu to już czwarta lokalizacja w tym mieście, która powstała w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania naszych konsumentów. Skupiamy się na tym, aby zapewnić im jak najlepszy dostęp do bogatej oferty produktów użytkowych, a także stworzyć przestrzeń, w której mogą wypić doskonałej jakości kawę. W nowopowstałym sklepie została udostępniona strefa wypoczynkowa oraz ogródek kawowy, więc nasi klienci oprócz zakupów mogą się zrelaksować i miło spędzić czas- ” – mówi Szymon Dąbrowski, Dyrektor Sklepów Tchibo. „Przykładamy dużą wagę do tego, by klienci odwiedzający sklepy Tchibo czuli się wyjątkowo. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość – nie tylko kawy i produktów użytkowych, ale także obsługi. Dbamy o każdy szczegół, co znajduje swoje odzwierciedlenie także w wystroju wnętrz.”

Potwierdzeniem wysokich standardów jest Gwiazda Jakości Obsługi, którą co roku, dzięki głosom konsumentów, są nagradzane sklepy Tchibo. Każdy z nich posiada także Certyfikat Zielony Sklep przyznany przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. Jest on potwierdzeniem, że sklep działa w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego i uwzględnia zasady społecznej odpowiedzialności. - Wysoki poziom obsługi, dbałość o standardy oraz zrównoważony rozwój biznesu to coś, co nas wyróżnia” – wyjaśnia Dąbrowski.

Rozwój Tchibo koncentruje się na dwóch wzajemnie uzupełniających się kanałach sprzedaży produktów użytkowych: sieci sklepów stacjonarnych oraz e-sklepie Tchibo.pl, który jest obecnie jednym z dziesięciu największych sklepów internetowych w Polsce. - W trosce o naszych klientów wprowadzamy coraz więcej rozwiązań pomiędzy kanałami. Naszym celem jest, by każda wizyta w sklepie Tchibo stanowiła unikalne doświadczenie zakupowe, dlatego stawiamy na najwyższą jakość: kawy, różnorodnej oferty produktów użytkowych, obsługi, czy serwisu posprzedażowego. Takie podejście jest wpisane w naszą strategię biznesową - podkreśla Szymon Dąbrowski.